AAAA Kup Pan lub wynajmij przeszkodę Runmageddonu

Runmageddon uruchomił sprzedaż zestawów do domowych treningów. Jak na razie do oferty trafiły trzy komplety o nazwach „Chomik”, „Wariat” i „Elite”. Wcześniej ruszył wynajem popularnych przeszkód na co najmniej 15 dni w cenach od 1,5 tysiąca złotych do 2250 złotych.

Kup Pan przeszkodę

Dzięki nowej propozycji Runmageddonu można trenować w domu na różnego rodzaju konstrukcjach. Wystarczy zakupić jeden z zestawów lub też samodzielnie wybrane elementy, aby w swoim pokoju poczuć się jak na ekstremalnej trasie.

Ceny są dość wygórowane. Na przykład zestaw „Chomik” kosztuje 2369 złotych, „Elite” – 2789 złotych, a „Wariat” – 2279 złotych.

Tańsza jest np. „Kołkownica”, która kosztuje 599 złotych i „Mixed OCR Bar”, czyli konstrukcja podstawowa, na której montowane mogą być poszczególne elementy (1966 złotych).

Najmniej trzeba zapłacić za przyrządy, takie jak kulki (150-200 złotych) oraz nunczako (150 złotych).

Organizator zapowiada, że to dopiero początek domowych przeszkód od Runmageddonu. Planuje wprowadzać do oferty kolejne elementy do ćwiczeń. 

Cieszymy się, że udało nam się odpowiedzieć na potrzeby osób, które chcą trenować i dbać o swoje ciało. Nasze konstrukcje są przygotowane tak, by każdy potrafił ich użyć. Ich montaż jest prosty a zastosowanie szerokie. Pozwalają przygotować się do pokonania przeszkód spotykanych na trasie – twierdzi Mateusz Śliwa, przedstawiciel Runmageddonu.

Wysokość konstrukcji podstawowej, na której montowane są pozostałe elementy, jest regulowana. Minimalna wynosi 1,9 m a maksymalna 2,65 m. Można ją postawić na powierzchni 1,32 m2. Długość konstrukcji to jedyne 1,2m, a szerokość  1,1 m.

Wynajmij Pan przeszkodę

Poza tym największy w Polsce organizator biegów ekstremalnych już wcześniej uruchomił wynajem przeszkód. W ofercie znalazły się największe hity, które znamy z tras Runmageddonu.

Oczywiście te konstrukcje wymagają więcej przestrzeni do montażu. Najczęściej minimalna powierzchnia to 3 x 4 metry. Minimalny okres wynajmu to 15 dni.

Ceny wynajmu zaczynają się od 1,5 tysiąca złotych za takie przeszkody jak ściany z opon i z łańcuchów oraz ściany o różnych wysokościach (3,0m, 2,7m, 2,4m), a także „Rig” i „Mini Komandos”.

Droższe są bardziej skomplikowane konstrukcje, jak „Kołkosznikov”, „Flying Monkey” czy „Skośna Games”, które kosztują 2250 złotych.

Szczegółowa oferta przeszkód Runmageddonu na sprzedaż i wynajem znajduje się na tej stronie.

Źródło: Runmageddon, red