Runmageddon wchodzi na rynek… kinowy

Runmageddon zapowiada start nowego projektu o nazwie „Kino z charakterem”. W jego ramach w sześciu miastach Polski pokazywać będzie na wielkich ekranach filmy, które będzie można oglądać prosto z wygodnych, samochodowych foteli.

Tworząc „Kino z charakterem”, chcemy zapewnić nowe wrażenia, ale w bezpieczny sposób, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy w kontakcie z organizacjami, które pomagają nam w tym przedsięwzięciu. Dopracowujemy je szczegółowo, by wkrótce zaprosić Polaków na nasze ekscytujące, filmowe seanse – zapewnia Jaro Bieniecki, szef Runmageddonu.

Póki co nie wiadomo, w jakich konkretnie lokalizacjach odbędą się pokazy i jaki będzie repertuar filmów.

Runmageddon w czasie zarazy

Od początku ogłoszenia w Polsce epidemii koronawirusa, Runmageddon nie poprzestaje w swoich działaniach. Obostrzenia stanu epidemicznego uniemożliwiają organizację ekstremalnych biegów z przeszkodami, dlatego w marcu organizator ogłosił pierwszą edycję Runmageddonu Solo, czyli wirtualnego biegu, w którym uczestnik ma za zadanie pokonać wybrany dystans biegowy z przeszkodami lub ćwiczeniami. Jego popularność skłoniła go do wystartowania z nową, majową edycją wzbogaconą o kolejne biegowe wyzwania.

W trudnym czasie pandemii Runmageddon zorganizował także akcje charytatywne wśród swojej społeczności. Wsparł działania Widzialnej Ręki z Piotrkowa Trybunalskiego oraz przekazał kolorowe buffy do zasłaniania twarzy dla dzieci z domów dziecka. 

Źródło: Runmageddon