Enea IRONMAN 70.3 Gdynia miesiąc później

Dzisiaj rano organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia wydali oświadczenie w sprawie zmiany terminu wydarzenia. Impreza odbędzie się w dniach 5-6 września 2020 roku.

W komunikacie, który dotarł do naszej redakcji napisali:

„stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo naszej społeczności, a także działając w zgodzie z aktualnymi restrykcjami polskiego rządu dotyczącymi organizacji imprez o charakterze masowym w obliczu pandemii COVID-19, pragniemy poinformować, że zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia zaplanowane na 2 sierpnia 2020 roku zostają przełożone na 6 września 2020 roku, podczas gdy towarzyszące im zawody na dystansie sprinterskim zostają przełożone na 5 września 2020 roku.

Zarejestrowane osoby otrzymały już od nas drogą mailową komplet informacji związanych z przełożeniem zawodów. Dziękujemy zawodnikom za okazane wsparcie i zrozumienie. Nie możemy się doczekać, aby ponownie dostarczyć im niezapomnianych przeżyć i emocji startowych.”

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że inne zawody spod szyldu Ironman – Warsaw 5050  zaplanowane na 14 czerwca zostały przesunięte na 2021 rok.

Źródło: Sport Evolution