Ostatnie pakiety na Wirtualny Bieg Niepodległości

To już naprawdę ostatni dzwonek dla wszystkich chętnych, by zapisać się i wystartować w Wirtualnym Biegu Niepodległości, organizowanym w ramach Grand Prix Gdyni. Pozostała już niewielka liczba pakietów, w ramach których każdy z uczestników otrzyma wyjątkową, okolicznościową koszulkę przygotowaną specjalnie na ten bieg oraz kolekcjonerski medal.

Wirtualny Bieg Niepodległości rozpoczyna się już 6 listopada i potrwa do środy 11 listopada. By wziąć w nim udział, trzeba się jednak spieszyć. Pozostały już ostatnie miejsca i atrakcyjne pakiety startowe przygotowane przez organizatorów. Termin rejestracji na Wirtualny Bieg Niepodległości upływa w najbliższy czwartek 5 listopada. Zapisy prowadzone są poprzez portal SlotMarket.pl

– Wirtualny Bieg Niepodległości to propozycja dla każdego. Do wyboru mamy dwa dystanse 5 i 10 km, ale nie zapominamy też o fanach Nordic Walking, którzy również mogą wystartować na krótszej trasie. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo biegaczy zachęcamy do udziału w rywalizacji wirtualnej, po trasie wybranej indywidualnie przez każdego uczestnika i w terminie między 6-11 listopada. Wyjątkową atrakcją tego biegu jest specjalna koszulka, którą w pakiecie startowym otrzymuje każdy uczestnik rywalizacji – mówi Michał Drelich, dyrektor Grand Prix Gdyni. ​ ​

Bieg wirtualny zakłada, że każdy może pobiec w dowolnym miejscu na świecie, a dzięki nowoczesnej platformie zostanie sklasyfikowany od razu po ukończeniu swojego biegu. Narzędzie współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami monitorującymi naszą aktywność fizyczną: Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Nike+, MapMyRun, Runkeeper, HealthMate, Rouvy, DecathlonCoach, TomTom, Movescount.

– Każdy uczestnik Grand Prix Gdyni, który zdecyduje się na udział w biegu wirtualnym, otrzyma od nas indywidualny kod aktywacyjny. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Co najważniejsze, biegacze nie będą musieli pamiętać, by przesłać wyniki, czy zrzuty ekranu ze swoich aplikacji treningowych – ich rezultaty zostaną do nas wysłane dzięki automatycznej synchronizacji danych – zapewnia Maciej Pawłowski, New Business Development Manager w Sport Evolution.

Oczywiście za wysiłek włożony w pokonanie wybranego dystansu w biegu wirtualnym, każdy zawodnik otrzyma specjalny, kolekcjonerski medal. ​ ​Opłata za udział w Wirtualnym Biegu Niepodległości wynosi 50 złotych lub 45 złotych dla posiadaczy karty mieszkańca Gdyni. Starty w tegorocznych biegach Grand Prix Gdyni to także możliwość otrzymania punktów w programie lojalnościowym i zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Źródło: Sport Evolution
fot. gpxgdynia.pl