Bieg 11 Listopada zmienia lokalizację i dorzuca dodatkowe pakiety startowe

Jedynie dwa dni od otwarcia zapisów wystarczyły do wypełnienia dostępnej puli 500 uczestników na warszawski Bieg 11 Listopada na dystansie 10 kilometrów. Jeśli komuś nie udało się zapisać nie ma powodu do zmartwień. Ruszyła kolejna tura zapisów, a bieg odbędzie się nie w Parku Skaryszewskim, a w Parku Kępa Potocka w Warszawie.

11 listopada biegacze spotkają się w jednym z najpiękniejszych miejsc rekreacyjnych w stolicy, leżącym na granicy Żoliborza i Bielan, by tam wziąć udział w wyjątkowym biegu upamiętniającym nasze największe narodowe święto.

– Zdecydowaliśmy o zmianie lokalizacji wydarzenia, abyśmy mogli przeprowadzić bieg w bezpiecznych warunkach, niekolidujących z innymi wydarzeniami w mieście, a także zaprosić do udziału kolejnych biegaczy  – powiedziała Magda Skrocka z Fundacji Maraton Warszawski.

W Parku Kępa Potocka wytyczona zostanie 5-kilometrowa pętla. O godzinie 9:00 wystartuje pierwsza tura biegu na 10 km, w której pobiegną uczestnicy, którzy znajdują się już na liście startowej. Osoby, które dokonają rejestracji z puli dodatkowych 500 miejsc na dystans 10 kilometrów, na trasę wyruszą o godz. 10:30. Uczestnicy biegu na 5 kilometrów wystartują o godzinie 12:00.

Opłata startowa to 50 złotych, niezależnie od wybranego dystansu. W jej ramach uczestnicy otrzymają numer startowy, pomiar czasu, napoje oraz wyjątkowy pamiątkowy medal. Zapisy na bieg trwają na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com

Źródło: Fundacja Maraton Warszawski