Startuje rejestracja na 6. Trail Kamieńsk

Po raz szósty zimą na Górze Kamieńsk biegacze będą rywalizować na dwóch dystansach 6 km i 30 km. Impreza zaplanowana jest na 23 stycznia 2022 roku. Zapisy na 6. Trail Kamieńsk zostaną uruchomione 16 listopada 2021 roku o godzinie 20:00.

Trail Kamieńsk, pomimo już kilkuletniej tradycji, nadal potrafi zaskoczyć uczestników wymagającą trasą oraz fajnymi widokami. Z roku na rok impreza staje się co raz większa i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów, którzy chcą się zmierzyć z najwyższą górą w centralnej Polsce – 405 m. n.p.m. 

– Wracamy po krótkiej przerwie z zimową edycją, ale w niezmienionej formule z dwoma dystansami. Wielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie – mówi Bartłomiej Sobecki ,pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk. – Start w Trail Kamieńsk to fajna forma na sprawdzenie swoich aktualnych możliwości czy uatrakcyjnienie zimowych treningów – dodaje.

Zapisy na 6. Trail Kamieńsk prowadzone będą na stronie www.ultrakamiensk.pl. Pierwszych 50 uczestników na dystansie 6km za pakiet zapłaci 45 złotych, a kolejni 10 złotych więcej. W przypadku trasy 30km pakiet startowy kosztować będzie 100 złotych dla pierwszych 50 zgłoszonych i 110 złotych dla pozostałych zawodników.

Warto pamiętać, że obowiązują limity zawodników: 300 osób na 30 km i 100 osób na 6 km.

Źródło: InesSport