Trail Kamieńsk już w niedzielę

W najbliższą niedzielę startuje szósta edycja Trail Kamieńsk, do której zgłosiło się ponad 500 biegaczy z całej Polski. Rywalizacja na najwyższej górze w centralnej Polsce toczyć się będzie na dwóch dystansach – 6 km i 30 km.

– Cieszymy się, że pomimo rocznej przerwy, zimowa edycja naszej imprezy cieszy się dużym zainteresowaniem – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator Trail Kamieńsk, dodając – na starcie stanie ponad 500 zawodników, co jest drugim wynikiem w historii imprezy. Listy startowe zamknęły się jeszcze przed zawodami, do tego rywalizacja toczyć się będzie w prawdziwie zimowych warunkach.

Trail  Kamieńsk to możliwość sprawdzenia się na górskiej trasie w centralnej Polsce, ale również forma przygotowań do wiosennych startów.

– Fajnie, że impreza wróciła do kalendarza, będzie można się sprawdzić w biegu górskim co po pierwsze urozmaici trening, ale i pozwoli porywalizować na ciekawej trasie – mówi Krzysztof Pietrzyk z Pietrzyk Running Team, dodając – start w Trail Kamieńsk to dla mnie i moich zawodników jeden z etapów przygotowań do wiosennych startów – dodaje.

Źródło: InesSport