Runmageddon inauguruje ósmy sezon. Na pierwszy ogień Wrocław

Runmageddon, największy w Polsce bieg z przeszkodami rozpocznie sezon od imprezy 9 kwietnia we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się na Arenie Tarczyński i zgromadzi na starcie dorosłych, dzieci, młodzież i rodziny. 

W jednodniowym Runmageddonie we Wrocławiu udział będzie mógł wziąć każdy, kto chce spędzić aktywnie czas. Dla stawiających pierwsze kroki w biegach OCR przygotowana będzie trzykilometrowa formuła Intro z 15 przeszkodami.  Na bardziej zaawansowanych zawodników czekać będzie z kolei nbieco dłuższy, bo 6-kilometrowy dystans Rekrut w wersji nocnej i dziennej z 30 utrudnieniami na trasie.

Dla rodziców i dzieci 

Podczas pierwszej w tym sezonie wrocławskiej edycji do startu zaproszeni będą nie tylko dorośli, ale także dzieci, młodzież i całe rodziny. Najmłodsi (4-11 lat) będą szaleć na trasie KIDS (1 km, 10 przeszkód), a młodzież w formule Junior (12-15 lat) sprawdzi się na dystansie 3 km  z 15 utrudnieniami. Zespoły rodzinne w formule Family będą pokonywać trasę o długości 2 kilometrów oraz 15 konstrukcji i utrudnień Runmageddonu.

Czekaliśmy na ten dzień, kiedy po półrocznej przerwie będziemy mogli wrócić rodzinnie na trasę Runmageddonu. Ubiegłoroczny start w formule Family dostarczył nam mnóstwo wrażeń i emocji. Czuliśmy, jakbyśmy zamiast siedzieć przed szklanym ekranem, wskoczyli w sam jego środek, prosto do filmowych przygód Indiana Jones – mówi Michał, tata Kai i Tomka z Wrocławia.

Trwają zapisy

Internetowe zapisy na Runmageddon we Wrocławiu otwarte są na stronie runmageddon.pl do 8 kwietnia do godziny 12:00. Pakiet na bieg Intro kosztuje 189 złotych, Rekrut nocny i dzienny – 259 złotych, Junior – 169 złotych, KIDS – 69 złotych,  Family – 194 złotych.

Źródło: Runmageddon