Dwudniowy obóz sportowy w Wiśle nagrodą w konkursie ASICS i Eobuwie.pl

Bohaterami najnowszej kampanii reklamowej ASICS i Eobuwie.pl jest pięcioro członków polskiej drużyny ASICS FrontRunner, którzy wystąpili promocyjnych spotach. Każdy z nich opowiada swoją historię i wyjaśnia, w jaki sposób sport wpływa na jego umysł. Częścią kampanii jest  konkurs dla biegaczy, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na obóz sportowy w czterogwiazdkowym hotelu w Wiśle.

Obóz „Sound Mind Sound Body Weekend” w Wiśle odbędzie się w dniach 4-6 maja 2022 roku. Będzie obejmował zajęcia sportowe oraz aktywacje SPA. Wszelkie aktywności mają być w pełni dopasowane do poziomu sportowego uczestników.

Szansę udziału w wydarzeniu otrzymają biegacze, którzy poprzez stronę internetową wyślą zgłoszenie w formie video, na którym opowiedzą, jak ruch wpływa na ich ciało, samopoczucie, motywację czy zaangażowanie.

– Najważniejsza będzie dla nas Twoja indywidualna, szczera historia. Nie zwracamy uwagi na jakość wideo, czy efekty specjalne – zapewniają organizatorzy, którzy dla autorów najciekawszych propozycji przygotowali pięć zaproszeń. Na obóz będą mogli przyjechać z osobami towarzyszącymi.

Chcąc zachęcić biegaczy do udziału w konkursie ASICS i Eobuwie.pl przedstawili inspirujące historie pięcioro członków polskiej drużyny ASICS FrontRunner.

Paula Slendak

Kierowniczka w firmie budowlanej i mama dwójki maluchów, Huberta i Kamili. Miłośniczka aktywności fizycznej. Największą miłością wśród wszelakich sportów darzy bieganie. To dla niej forma zadbania o swoje ciało i odpoczynek dla jej umysłu. Uwielbia biegać sama, ale lubi też biegać razem ze swoimi dziećmi. To idealne rozwiązanie na pogodzenie roli mamy i biegaczki, ale także dawanie dobrego przykładu i fantastyczny sposób na spędzanie ze sobą czasu.

Łukasz Kłos

Specjalista Ortopedycznej Terapii Manualnej posiadający międzynarodowy dyplom OMT zgodny ze standardami IFOMT. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Poza terapią manualną i fizjoterapią, jego pasją jest bieganie i dzielenie się wiedzą z innymi poprzez media społecznościowe. Biega na różnych dystansach, z maratonem włącznie. Ma świadomość, z czym mogą zmagać się biegacze długodystansowi i jak należy im pomóc.

Dominika Kłoda

Ze sportem związana od najmłodszych lat. Najpierw jej największą pasją był taniec, później buty do tańca zamieniła na buty do biegania. Teraz spełnia się w roli trenera, pokazując, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa ruch i jak w pełni wykorzystać możliwości ludzkiego ciała. Bieganie jest jej codzienną rutyną i sposobem na dbanie o swoje ciało i umysł.

Michał Leśniak

Od zawsze sport i aktywność fizyczna były istotną częścią jego życia. Kontuzja kolana pozwoliła mu odkryć i pokochać bieganie, od którego stał się pozytywnie uzależniony. Wyznaje i wykorzystuje trzy zasady: w zdrowym ciele – zdrowy duch, trening czyni mistrza oraz zwiedzanie przez bieganie.

Paulina Zaborowska

Zabiegana trenerka personalna z Gdyni, studentka psychologii, aktywna triathlonistka, przygotowująca się do debiutu na pełnym dystansie IronMan (3,6km pływania, 180km roweru, 42km biegu). Aktywność fizyczna pozwala jej utrzymać w zdrowym ciele – zdrowego ducha, napędza do działania i zapewnia przestrzeń, by pobyć ze sobą. „Bieganie to część mnie… bez tego nie byłabym sobą.”

Kampania na kanałach online Eobuwie.pl i ASICS potrwa do 24 kwietnia.

Źródło: ASICS