„Pokaż Swoją Szybkość z ASICS” i… jedź do Malagi!

W weekend 22-24 kwietnia w hiszpańskiej Maladze odbędzie się wyjątkowa biegowa impreza organizowana przez ASICS. Szczegóły jak na razie owiane są wielką tajemnicą. Na dzisiaj wiemy tylko tyle, że w jej programie znajdują się zawody na dystansie 5km, a motywem przewodnim wydarzenia ma być szybkość. Dlatego to właśnie na niej skoncentrowaliśmy się wymyślając zasady naszego konkursu, w którym nagrodą jest… wyjazd do Malagi! 

Co czujesz, gdy biegniesz szybko?

Dzisiaj na fanpage portalu Biegowe.pl na Facebooku startuje wyjątkowy konkurs „Pokaż Swoją Szybkość z ASICS”.

Aby wziąć w nim udział najpóźniej do 10 kwietnia do godziny 12:00 pod postem konkursowym opublikuj zdjęcie, na którym biegniesz szybko w butach marki ASICS. Do zgłoszenia koniecznie dołącz własny opis o długości maksymalnie 200 znaków, w którym napisz, co czujesz, gdy biegniesz szybko. Nie zapomnij umieścić w opisie informacji o swoim rekordzie życiowym na dystansie 5km. Akceptowane będą zgłoszenia wyłącznie osób, które biegają „piątkę” szybciej niż w 27 minut i 30 sekund.

Co za nagroda!

Na autora lub autorkę najciekawszej propozycji czeka absolutnie niezwykła nagroda!  Przelot na trasie Warszawa-Malaga-Warszawa, noclegi w hotelu, ufundowany przez Sklep Biegacza sprzęt sportowy – odzież i buty biegowe ASICS, a także pakiet startowy na bieg na dystansie 5km, który odbędzie się 24 kwietnia.

Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 10 kwietnia! Laureata lub laureatkę konkursu wybierze komisja, w skład której wejdzie dziennikarz portalu biegowe.pl oraz przedstawiciele fundatorów nagród. Konkurs rozstrzygniemy najpóźniej 12 kwietnia.

Regulamin Konkursu

red