Błażej Brzeziński gościem kolejnego LIVE z cyklu „Odkryj Swoją Szybkość”

Już w środę, 20 lipca o godzinie  18:30 na fanpage portalu biegowe.pl na Facebooku odbędzie się LIVE, którego gościem będzie Błażej Brzeziński, aktualny mistrz Polski w maratonie. Porozmawiamy m.in. o wpływie aktywności fizycznej na samopoczucie i o tym, jak trenować, aby odkryć swoją szybkość. 

O czym porozmawiamy?

Podczas LIVE podsumujemy wiosenne starty 34-letniego zawodnika CWZS Zawisza Bydgoszcz i porozmawiamy o planach na sezon jesienny. Będzie to również okazja, aby ocenić przebieg maratonu na Mistrzostwach Świata w Oregonie, który odbędzie się 17 lipca.

Liczymy również na to, że nasz gość udzieli wskazówek, jak trenować, aby odkryć swoją szybkość. Na pewno zapytamy o wrażenia z biegania w karbonowych startówkach Metaspeed+ Sky, które niedawno zadebiutowały na internetowych i stacjonarnych półkach Sklepu Biegacza oraz na ASICS.com. 

Jak ustalił ASICS, wystarczy uprawić sport przez 15 minut i 9 sekund dziennie, by poczuć się lepiej.  Dlatego w rozmowie nie zabraknie tematu wpływu aktywności fizycznej na samopoczucie.

Gospodarzem spotkania z Błażejem Brzezińskim będzie dziennikarz sportowy Damian Bąbol. W trakcie transmisji będziecie mogli zadawać pytania, najaktywniejszego autora nagrodzimy zestawem gadżetów od ASICS.

Multimedalista

Błażej Brzeziński to biegacz legitymujący się w maratonie rekordem życiowym 2:11:27. Wynik ten uzyskał we wrześniu 2017 roku wygrywając 39. PZU Maraton Warszawski. Jest multimedalistą mistrzostw Polski na długich dystansach. Od lat wspólnie ze swoją żoną Aleksandrą są ambasadorami marki ASICS.

W tym roku w kwietniu w Dębnie Błażej Brzeziński wywalczył po raz drugi w karierze tytuł mistrza kraju na tym dystansie, a miesiąc później w Limie dołożył swoją cegiełkę do brązowego medalu dla Polaków na Wojskowych Mistrzostwach Świata.

red