44. Maraton Warszawski ze smacznym sponsorem

Nice To Fit You, jedna z wiodących marek diet pudełkowych w Polsce, została oficjalnym sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie i zdrową porcję wiedzy w zakresie prawidłowego odżywania.

W tym roku odbywa się już 44. edycja Maratonu Warszawskiego, a Nice To Fit You po raz pierwszy wspiera jego organizację jako oficjalny sponsor wydarzenia. Marka pojawiła się już na maratonie w 2016 roku jako partner, który zapewniał na mecie specjalne danie wszystkim uczestnikom. Teraz mocniej zaangażowała się we wsparcie biegaczy biorących udział w biegu na królewskim dystansie.

– Z przyjemnością wspieramy tak ważne wydarzenie na biegowej mapie Polski i Europy, które co roku przyciąga tysiące fanów zdrowego trybu życia i aktywności. Doskonale wiemy, jak istotna jest odpowiednio dobrana dieta i jakie ma znaczenie w codziennym funkcjonowaniu, a co dopiero przed takim wyzwaniem, jakim jest maraton. Dlatego z radością dzielimy się naszą wiedzą o zdrowym odżywianiu i pomagamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych – mówi Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You.

Nie tylko maraton

44. Maraton Warszawski odbędzie się 25 września na ulicach stolicy. Biegacze mogą wziąć udział nie tylko w maratonie, ale także w biegu na dystansie 10 km – Pekao S.A. Warszawskiej Dysze,w biegu drużynowym – Bridgestone Sztafecie Maratońskiej. oraz w biegach dziecięcych.

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Dzisiaj klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

Źródło: Fundacja Maraton Warszawski