ASICS znów uruchamia Centrum Biegowe. Eksperci będą udzielać bezpłatnych porad

ASICS ponownie udostępni biegaczom wirtualne Centrum Biegowe ASICS , w ramach którego eksperci będą bezpłatnie udzielać chętnym fachowych porad z zakresu fizjoterapii, diety, regeneracji, treningu i sprzętu.

Eksperci czekają

W Centrum Biegowym ASICS można uzyskać bezpłatną, indywidualną poradę fizjoterapeuty, dietetyka oraz specjalistów produktowych. Spotkania online z ekspertami będą odbywać się do 22 września. Na konsultacje można zapisać się poprzez stronę centrumbiegoweasics.pl.

Na zgłoszenia chętnych czekają: dietetyk Monika Czyż-Cupryś, fizjoterapeuta Łukasz Kłos i eksperci w obszarze sprzętu biegowego Kacper Kościelniak oraz Bartłomiej Kusiak.

– Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i jest to moją pasją, tak jak bieganie. Okazuje się, że łączą się idealnie – rozumiem swoich pacjentów-biegaczy w 100%, znam ich problemy, wiem jak powstają. O fizjoterapii i bieganiu mogę rozmawiać godzinami. Mówią, że jestem pogodny i komunikatywny – mówi jeden z ekspertów Łukasz Kłos.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Centrum Biegowe ASICS wpisuje się w filozofię założycielską marki – Sound Mind Sound Body, czyli „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Holistyczne podejście do sportu uwzględnia kluczowe obszary z perspektywy biegaczy, a także dobór obuwia pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji.

Źródło: ASICS