Saucony na targach Expo przed 44. Maratonem Warszawskim

Już w niedzielę, 25 września odbędzie się 44. Maraton Warszawski. Imprezą towarzyszącą są targi Expo Maraton, które w najbliższy piątek rozpoczną się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jednym z wystawców będzie Saucony, producent obuwia dla biegaczy.

W piątek i sobotę przed 44. Maratonem Warszawskim (23 i 24 września) warto wybrać się do PKiN, żeby zapoznać się z nowinkami ze świata biegowego. Na stoisku amerykańskiej marki Saucony biegacze będą mogli sprawdzić buty z najnowszej kolekcji i porozmawiać z Michałem Bartoszakiem, olimpijczykiem i wielokrotnym mistrzem Polski na 5000 m i 3000 m. Przedstawiciel marki pomoże dobrać odpowiedni model do potrzeb danej osoby.

Podczas Expo Maratonu będzie można obejrzeć, przymierzyć i wypróbować różne buty biegowe. Na bieżni od razu można sprawdzić ich komfort biegu. Obok butów treningowych na stoisku Saucony dostępne będą najnowsze modele startówek z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Będzie można przymierzyć m.in. superlekki (206 g) model Saucony Endorphin Pro 3 z płytką karbonową.

W piątek gościem specjalnym na stoisku będzie Martyna Galant, olimpijka z Tokio na 1500 m i ambasadorka marki Saucony. Chętnie podzieli się swoim doświadczeniem treningowym, startowym i odpowie na pytania dotyczące przygotowań do biegów.

Źródło: Orbico