15. Silesia Marathon zaprasza. Niższe opłaty do końca lutego

15. Silesia Marathon uruchomił zapisy na bieg główny na dystansie 42,195 km, półmaraton i ultramaraton. Największa impreza biegowa na Śląsku odbędzie się 1 października 2023 roku.

Silesia Marathon to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez biegowych w kraju, która na swój start przyciąga tysiące biegaczy. Atutem wydarzenia są oryginalna trasa prowadząca przez cztery śląskie miasta (Katowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice i Chorzowów), świetna organizacja biegu, tysiące kibiców i meta na wyjątkowym Stadionie Śląskim.

– Już wkrótce nadejdzie moment, w którym wielu z Was podejmie swoje noworoczne postanowienia. Jesteśmy pewni, że dla większości z Was jednym z głównych celów na nadchodzący rok będzie ukończenie biegu długodystansowego. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym planom i przyczynić się do energicznego wbiegnięcia w nowy rok, rozpoczynamy zapisy na Silesia Marathon 2023! Chcecie pomóc sobie w wytrwaniu w postanowieniach? Gwarantujemy, że nic tak nie motywuje do sumiennych treningów jak zarezerwowany numer startowy – podkreślają organizatorzy.

Do końca lutego taniej

Wszystkie biegi Silesia Marathon wyruszą 1 października spod bram Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Do końca lutego obowiązują najniższe opłaty startowe. Pakiet na maraton i ultramaraton kosztuje 159 zł, a na półmaraton 99 zł. Zapisy prowadzone są na stronie www.silesiamarathon.pl 

Źródło: Fundacja Silesia Pro Active