Nice To Fit You na 17. Półmaratonie Warszawskim i 45. Maratonie Warszawskim

Nice To Fit You – jedna z najstarszych polskich firm oferujących diety pudełkowe  ponownie została sponsorem stołecznych biegów. W tym roku marka rozszerza swoje działania o 17. Półmaraton Warszawski – imprezę organizowaną w ostatnią niedzielę marca, która otwiera wiosenny sezon biegowy.

Żywienie to podstawa

– Doskonale wiemy, że około 70% sukcesu sportowca to odpowiednio dobrane żywienie. Z radością kolejny raz dzielimy się naszą wiedzą dietetyczną i uświadamiamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych – mówi Urszula Kupraszewicz odpowiedzialna za rozwój NTFY.

Marka NTFY po raz pierwszy pojawiła się na Maratonie Warszawskim w 2016 roku jako partner, który zapewniał na mecie specjalnie zbilansowane dania wszystkim uczestnikom biegu. W 2023 roku pierwsza okazja do spotkania się na ulicach Warszawy to 26 marca.

Tego dnia wystartuje 17. Półmaraton Warszawski – o to biegowe wydarzenie NTFY poszerza swoje działania w obszarze działalności na rynku imprez sportowych. Na liście startowej biegu jest już prawie 6 tysięcy osób. Dla części z nich ten start będzie debiutem w dużej imprezie sportowej, a dla wszystkich – uroczystym rozpoczęciem wiosennego sezonu startowego.

– Cieszymy się, że razem z nami, kolejny raz o przygotowania uczestników biegów po ulicach stolicy zadba zaufany i sprawdzony partner dietetyczny – komentuje Marek Tronina, dyrektor Fundacji „Maraton Warszawski”.

Organizowane przez fundację zarówno półmaraton, jak i maraton oraz imprezy towarzyszące – biegi na 5 i 10 kilometrów, to dla biegaczy święto i kulminacyjny punkt sezonu biegowego. Start w zawodach jest okazją do dobrej zabawy oraz realizacji celu, do którego prowadzi droga wyznaczona pasją do biegania. Na każdej z imprez pojawiają się tysiące biegaczy z całej Polski, są wśród nich zarówno debiutanci, jak i biegowi weterani.

Co oferuje Nice To Fit You?

W codziennym menu Nice To Fit You można znaleźć 45 dań z 9 diet oraz ponad 20 dań i dodatków – wyłącznie w aplikacji mobilnej (Select). Każdego dnia można dobierać do swojej diety dowolne posiłki, jak i dodatki w postaci: soków, shotów, kanapek czy innych zdrowych przekąsek. Marka podkreśla, że to klienci decydują na co mają ochotę, bo wybór posiłków zawsze należy do nich.

Marka Nice To Fit You posiada liczne certyfikaty świadczące o wysokiej jakości posiłków m.in.: Food Hygiene Control GOLD, V-Label, Viva oraz HACCP. Pełne oraz samodzielne zarządzanie dietą oraz możliwość rezygnacji w każdym momencie zapewnia aplikacja mobilna NTFY.

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”

Materiał powstał przy współpracy z Fundacją „Maraton Warszawski”