Drużyna ASICS FrontRunner znów się powiększy

Już w poniedziałek, 20 lutego wystartuje doroczna rekrutacja do globalnej społeczności biegowej ASICS FrontRunner. Jej celem jest wyłonienie nowych ambasadorów marki, którzy utożsamiają się z hasłem „w zdrowym ciele, zdrowych duch”, a także inspirują innych do podejmowania aktywności fizycznej. 

Młodsi i starsi, początkujący i profesjonaliści, biegający po asfalcie i w terenie – społeczność ASICS FrontRunner tworzy różnorodny zespół biegaczy, których łączy pasja do ruchu. Drużyna powstała w 2010 roku, a jej celem jest inspirowanie, łączenie i wspieranie wszystkich, którzy poprzez bieganie dążą do osiągnięcia zdrowego umysłu w zdrowym ciele.

Do ekipy ASICS FrontRunner od lat należy m.in. Beata Popadiak (pierwsza z prawej), która legitymuje się rekordem życiowym w maratonie 2:37:42. fot. Andy Astfalck

– Niezmiennie chcemy pokazywać, jak wielki wpływ ma ruch na nasz umysł, codzienność, podejście do życia. Czekamy na zgłoszenia i pozytywną energię, jaką przynoszą ze sobą nowi członkowie społeczności. Razem możemy więcej… razem tworzymy coś wspaniałego, wychodząc znacznie dalej niż pokazywanie naszych aktywności. Pokazujemy siłę społeczności, nawiązujemy przyjaźnie, motywujemy się wzajemnie. To jak, dołączysz do nas? – zachęca Zuzanna Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland.

W tym roku kandydaci zostaną poproszeni o udostępnienie zdjęć lub wideo w odpowiedzi na pytanie: „W jaki sposób ASICS motywuje Cię do ruchu?”. Zgłoszenia będzie można przesyłać od 20 lutego do 5 marca za pośrednictwem formularza na stronie www.asics.com/frontrunner. Wysłanie aplikacji będzie bezpłatne.

Społeczność ASICS FrontRunner obecnie składa się z ponad 600 osób z 30 krajów. W tym roku do globalnego teamu biegowego dołączy około 100 nowych członków.

Źródło: ASICS

Fot. w nagłówku Andy Astfalck