Kids Run licytuje „jedynki”. Dochód z aukcji przekaże na WOŚP

W serwisie Allegro trwa licytacja dziesięciu numerów „1” na tegoroczne biegi w ogólnopolskim cyklu Kids Run, które odbywać będą się od maja do września. Dochód z aukcji organizowanej w ramach akcji „Biegacze dla WOŚP” zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na walkę z sepsą.

Dziesięć razy jeden

„Jedynek” jest dziesięć, bo aż do tylu miast zawita w tym roku cykl biegów dla dzieci i młodzieży Kids Run. Areną sportowej zabawy będą największe stadiony lekkoatletyczne w Polsce. Na liście imprez znajduje się Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Zielona Góra i Szczecin.

Kids Run to nie tylko zawody biegowe dla dzieci i młodzieży, ale także sportowy piknik dla całych rodzin. Można aktywnie spędzać czas na zabawach zręcznościowych i pokonywaniu toru przeszkód. Za udział w atrakcjach dzieci zbierają pieczątki, które potem wymieniają na drobne upominki.

– Zapisy na imprezy Kids Run planujemy uruchomić dopiero w marcu, ale już dzisiaj zapraszamy do udziału w licytacji numeru startowego oznaczonego „jedynką” na nasze imprezy w każdym z dziesięciu miast. Aukcje potrwają jeszcze ponad tydzień. Liczymy, że w ten sposób uda nam się zebrać okrągłą sumkę, która w całości zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start z numerem 1 powinien być dla dzieci sporym przeżyciem i wyróżnieniem. Warto włączyć się do aukcji – zachęca Tomasz Makowski, dyrektor cyklu Kids Run.

Halo Warszawa!

Oferty można składać na stronie Allegro, na której trwają aukcje. Jak na razie najwyżej wyceniony jest pakiet na bieg w Poznaniu (710 zł), kolejne są Wrocław (128,50 zł) i Kraków (112,50 zł). Co ciekawie, najniższą kwotę widzimy przy „jedynce” na imprezę Kids Run w Warszawie (55 zł).

Aukcje „jedynek” Kids Run zakończą się w sobotę, 11 lutego.

Wylicytowany pakiet może zostać wykorzystany przez dziecko w wieku od 1 do 14 lat. Voucher umożliwiający rejestrację zostanie przekazany w marcu, tuż po uruchomieniu zapisów na imprezy Kids Run.

red