Oto oficjalne koszulki 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

Do startu 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego pozostał miesiąc. Oznacza to finisz przygotowań dla tych, którzy trenowali całą zimę, lub ostatni dzwonek na rozruszanie się przed sezonem w przypadku tych biegaczy, którzy dopiero wchodzą w sezon. Dzisiaj organizatorzy pokazali wzory oficjalnych koszulek biegów, które w stolicy odbędą się 26 marca. 

Marcowe wydarzenie co roku przyciąga do stolicy tysiące profesjonalistów i amatorów biegania z całej Polski. Na liście obu biegów jest już ponad 10 tysięcy osób. Zapisy wciąż trwają.

Koszulki, w których powitamy wiosnę… i jesień

Oficjalne koszulki 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego są w oryginalnym niebieskozielonym kolorze. Na przedzie umieszczone zostały graficzne elementy – dla dystansu pięciu kilometrów mają barwę czerwoną nawiązującą do New Balance, a dla półmaratonu pomarańczową, jak Nationale-Nederlanden.

– Mamy nadzieję, że nasze koszulki będą dla biegaczy miłym wspomnieniem wiosennego biegowego spotkania. Wiemy już też, w jakim kolorze wystartuje 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski. Koszulki będą koloru pomarańczowego – informuje Magda Skrocka, dyrektor komunikacji Fundacji „Maraton Warszawski”.

Zgodnie z tradycją organizatorzy z Fundacji „Maraton Warszawski” przygotowali dla uczestników półmaratonu pamiątkowe koszulki w dwóch rodzajach. Aby otrzymać model z materiału technicznego należy zapłacić 79 złotych, wersja bawełniana jest tańsza i kosztuje 49 złotych. Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają do wyboru jedynie koszulkę techniczną.

Tegoroczną koszulkę uczestnicy mogą zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić ją od dziś, korzystając ze swojego panelu biegacza, jeśli są już zapisani na któryś z biegów. Rozmiary można sprawdzić na tej stronie.

– Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego, jednak nie dłużej niż do 12 marca. Po tym terminie zakup będzie niemożliwy – zaznaczają organizatorzy.

Ostatnie godziny niższej opłaty startowej

Nadchodzi zmiana opłaty startowej w biegu towarzyszącym  – New Balance Biegu na Piątkę. Tylko do wtorku do północy kwota rejestracji wynosi 75 złotych – wraz z rozpoczęciem marca ulegnie zmianie. Zapisy prowadzone są na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com

– Dołącz do grona biegaczy, którzy 26 marca przywitają wiosnę w najlepszy możliwy sposób. Przeżyj biegową przygodę w stolicy Polski i spełnij swoje marzenie. Wybierz dystans, który chcesz pokonać – półmaraton lub pięć kilometrów i zapisz się na bieg. Nie będzie lepszej okazji na rozpoczęcie sezonu – wiosna startuje w Warszawie – zachęcają organizatorzy.

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”