15. Poznań Półmaraton: podejmij wyzwanie BIEGIEM PO HOKĘ!

Już w weekend 14-16 kwietnia cały biegowy Poznań spotka się na starcie 15. Poznań Półmaratonu. Jak co roku imprezie towarzyszą targi RUN EXPO, gdzie biegacze będą mogli odwiedzić strefę marki HOKA i podjąć kolejne wyzwanie. I to niejedno!

Poznański półmaraton to impreza, której nie można przegapić. 8,5 tysiąca zgłoszonych biegaczy stanie na starcie pod orężem popularyzacji i upowszechniania biegania jako najprostszej formy ruchu.

Nadchodząca wiosenna edycja wydarzenia to świetna okazja do obrania nowych sportowych celów. Chcąc wspierać zawodników w wykręcaniu jeszcze lepszych czasów, marka HOKA przygotowała dwie akcje promocyjne.

Biegiem po HOKĘ!

Pobiegnij jeszcze szybciej, bo się opłaca! Akcja Biegiem po HOKĘ to sposób na zgarnięcie modelu Clifton 8 w naprawdę niskiej cenie. A jak niskiej? To zależy od Ciebie. Ta wersja znanego poduszkowca za 150 zł + Twój czas półmaratonu liczony w minutach – brzmi świetnie! Akcja ma na celu nie tylko zachęcić Cię, by pobiec jeszcze szybciej, ale też nagrodzić wysiłek włożony w bieg. Fair enough?

Zasady akcji są proste:
1. Odwiedź stoisko HOKA na Run Expo podczas 15. Poznań Półmaratonu i zarejestruj swój udział w wyzwaniu.
2. Przebiegnij w niedzielę 15. PKO Poznań Półmaraton.
3. W ciągu 3 dni od publikacji oficjalnych wyników biegu wróć z informacją, że jesteś zainteresowany zakupem butów HOKA Clifton 8. Po prostu wyślij maila na adres: biegiempohoke@ravenco.eu

HOKA Challenge

Podobnie jak w zeszłym roku, tak też tym razem będzie okazja, by na stoisku marki HOKA na targach RUN EXPO  podjąć wyzwanie HOKA Challenge. To konkurs skierowany dla tych szybkich i sprytnych. Wskocz na bieżnię i pokonaj jak najdłuższy dystans w czasie jednej minuty. Jednak żeby nie było zbyt łatwo, podczas biegu będziesz odpowiadał na pytania z wylosowanej kategorii. Każda prawidłowa odpowiedź to dodatkowe 20 m do Twojego dystansu!

Codziennie wygrywa jedna zawodniczka w kategorii kobiet i jeden zawodnik w kategorii mężczyzn o najdłuższym pokonanym dystansie. Nagrodą będą wybrane buty HOKA z kolekcji asfaltowej, więc warto podnieść rzuconą rękawicę! Wyniki będzie można sprawdzić w social mediach HOKA: @HOKARunnersPoland.

Grywalizacje to nie jedyne powody do odwiedzenia stoiska marki. Na miejscu będzie można również zapoznać się z najnowszą kolekcją obuwia i porozmawiać z profesjonalistami, którzy pomogą dobrać idealną parę. Przyjdź – przetestuj, wypożycz lub kup jeden z modeli HOKA. Poczujesz różnicę od pierwszego kroku. Widzimy się w Poznaniu!

Źródło: Raven Co

artykuł sponsorowany