Już nagrywają ósmy sezon „Ninja Warrior Polska”. Emisja jesienią

W Gliwicach trwają nagrania do kolejnej odsłony najlepszego programu sportowego „Ninja Warrior Polska”. Na torze przeszkód ponownie stanie ponad stu osiemdziesięciu zawodników, których celem jest zdobycie Góry Midoriyama. Czy w ósmym sezonie Polska zyska swojego pierwszego wojownika Ninja? 

W finale wiosennej odsłony „Ninja Warrior Polska” dwóch zawodników podjęło szturm na Górę Midoriyama. Bohaterem został Jan Tatarowicz, który dotarł najdalej ze wszystkich zdobywając tym samym tytuł Last Man Standing. Do zdobycia szczytu 23-latkowi z Gdańska zabrakło zaledwie pół sekundy! Niedosyt pozostał, a motywacja jest ogromna, czy to sprawi, że wymarzony cel zostanie osiągnięty?

W nowym sezonie, do którego nagrania właśnie trwają, udział wezmą prawdziwi weterani toru, ludzie dla których przygotowania do tych zawodów są życiowym priorytetem. Nie zabraknie też nowych zawodników, którzy chcą sprawdzić swoje fizyczne możliwości, a także znanych szerokiej widowni utytułowanych sportowców, aktorów i influencerów.

Na widzów Polsatu będzie czekać jak zawsze siedem odcinków. Sześć w których zawodnicy zmagają się z dwoma torami: eliminacyjnym i półfinałowym oraz wielki finał, do którego przechodzi czwórka najlepszych z każdej odsłony zmagań. Stawką jest tytuł Wojownika Ninja oraz nagroda pieniężna.

Program poprowadzi sprawdzone trio: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Źródło: Polsat