Ostatnie dni, aby dołączyć do badania „Profil polskiego biegacza 2.0”

Tylko do końca października potrwa czwarta edycji badania „Profil polskiego biegacza 2.0” prowadzonego przez prof. Zygmunta Waśkowskiego z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Udział w ankiecie może wziąć każdy biegacz, niezależnie od stażu, wyników, doświadczeń startowych itp. 

To pierwsze badanie Zygmunta Waśkowskiego po okresie pandemii. Przynieść ma rzetelne odpowiedzi na wiele pytań dotyczących m.in. motywacji biegaczy do uprawiania sportu oraz ich oczekiwań względem organizatorów zawodów.

Ankieta dostępna jest pod adresem https://forms.gle/9net2NY9v7aTek9V8. Podzielona jest na dwie części: bieganie oraz imprezy biegowe. Jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Wyniki badań będą prezentowane na początku 2024 roku podczas X Konferencji Biegowej w Poznaniu. Ponadto zostaną opublikowane w postaci artykułów naukowych, a najciekawsze fragmenty trafią do publikacji na portalach biegowych.

Realizowane przez prof. Zygmunta Waśkowskiego badania mają bogatą historię. Pierwsza ich edycja została przeprowadzona prawie dekadę temu, w 2014 roku.

red

fot. w nagłówku Depositphotos.com