Dla kogo numer 1 w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim?

Fundacja „Maraton Warszawski” przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prestiżowy, 1. numer startowy w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. Licytacja trwa do 29 stycznia, a bieg odbędzie się już 24 marca.

Z „1” w słusznej sprawie

Fundacja „Maraton Warszawski” po raz kolejny przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy, 1. numer startowy w zbliżającym się 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. „Jedynki” nigdy nie przydziela system rejestracyjny, a nadaje go wyłącznie organizator wyjątkowym uczestnikom w specjalnych okolicznościach. W ubiegłym roku prestiżowy pakiet został wylicytowany dla WOŚP za blisko 7 tys. zł.

– W tym roku razem z WOŚP gramy dla dzieci i dorosłych borykających się z pocovidowymi problemami płuc. Problem okazał się tak poważny, że stał się celem tegorocznej zbiórki. Dobroczynność jest w sercu każdego biegacza, dlatego teraz liczymy na Waszą wielką szczodrość, a w marcu widzimy się na starcie największego półmaratonu w Polsce – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Licytacja numeru 1 potrwa w serwisie Allegro do 29 stycznia. W chwili pisania artykułu numer wart jest już 1136 złotych.

Zapisz się na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Zapisy na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz towarzyszący mu New Balance Bieg na Piątkę zostały już otwarte. Do tej pory na oba dystanse zapisało się ponad 9 tysięcy osób. Biegi wystartują ulicami stolicy 24 marca. Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również własną akcję charytatywną #BiegamDobrze.

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”

fot. w nagłówku Piotr Dymus