Finisz zapisów na X Ogólnopolską Konferencję Biegową

Jeszcze tylko do 20 lutego przyjmowane są zgłoszenia do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej, która odbędzie się w dniach 28-29 lutego w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym przy ul. Wiankowej w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona jest profesjonalizacji imprez biegowych.

Znamy już pełną obsadę prelegentów X Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej.

Listę ekspertów uzupełnił Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega, która od 2011 roku zorganizowała ponad 60 imprez biegowych dla 115 tys. uczestników, a także Andrzej Krzyścin, od ponad 20 lat dyrektor Biegu Europejskiego w Gnieźnie i Biegu Lechitów.

Poprowadzą odpowiednio sesje na temat „Impreza biegowa jako produkt marketingowy” oraz „Festiwal biegowy vs. pojedynczy bieg. W poszukiwaniu najwyższej wartości dla biegaczy”.

Finisz zapisów

Sylwetki panelistów oraz pełny program konferencji dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia. W tym miejscu również znajduje się formularz rejestracyjny, który będzie aktywny do 20 lutego. Opłata za udział w konferencji wynosi 550 zł brutto za osobę.

Oprócz uczestnictwa w spotkaniu i dyskusjach pakiet obejmuje również udział w rywalizacji sportowej, czyli biegu dookoła Jeziora Maltańskiego. Będzie to okazja do spotkania z m.in. Patrycją Wyciszkiewicz, która zapowiedziała start w tych towarzyskich zawodach.

Organizatorami konferencji są Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

red

fot. w nagłówku posir.poznan.pl