Wiosenny medal New Balance Biegu na Piątkę. Niższe wpisowe tylko do dzisiaj

Jest srebrny, ma okrągły kształt, na awersie prezentuje wizerunek mostu Poniatowskiego przyozdobiony tulipanami, a na rewersie hasło „Wiosna startuje w Warszawie” – taki jest medal, który 24 marca trafi do finiszerów New Balance Biegu na Piątkę. Na liście startowej jest już ponad 3 tysiące zapisanych. Do końca lutego obowiązuje niższa opłata startowa.

Jak podkreśla Fundacja „Maraton Warszawski” wzór medalu będzie ręcznie wyrzeźbiony, z którego następnie zostaną wykonane odlewy ze stopu metali.

Głównym elementem na krążku jest most Poniatowskiego, ponieważ to miejsce, z którego 24 marca o godzinie 9:30 wystartują uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę. Trasa dalej poprowadzi Alejami Jerozolimskimi w kierunku ronda De Gaulle’a, wokół palmy i z powrotem przez Wisłę w kierunku błoni PGE Narodowego, gdzie zlokalizowana będzie meta zawodów.

Na rewersie przewidziano miejsce na pamiątkowy grawerunek osiągniętego czasu i imienia uczestnika.

Medal, który zawiśnie na szyjach biegaczy, jest nie tylko symbolem ich wytrwałości i determinacji, ale również odzwierciedleniem wartości, które promujemy jako firma – zdrowia, samodoskonalenia i wspierania każdego w dążeniu do osobistych celów – komentuje Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

Ostatnia szansa na niższą opłatę startową

Tylko do końca miesiąca, do czwartku 29 lutego, obowiązują aktualne, niższe opłaty startowe. Koszty podstawowych pakietów startowych wynoszą: 180 złotych na 18.  Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz 79 złotych na New Balance Bieg na Piątkę. Dodatkowo, wszyscy zapisujący się na bieg na dłuższym dystansie przed 1 marca mają gwarancję wyboru strefy startowej. Zapisy trwają na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”