Kids Run z Siepomaga.pl rusza z jedenastym sezonem. Zapisy tuż tuż

W czwartek, 28 marca wystartują internetowe zapisy na jedenastą edycję cyklu Kids Run z siepomaga.pl, który obejmuje 10 imprez sportowych dla całych rodzin. W tym roku odbędą się one w Szczecinie, Krakowie, Rudzie Śląskiej, Wrocławiu, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Miejscem wydarzeń jak zwykle będą stadiony lekkoatletyczne.

Dla małych, większych i całych rodzin

Kids Run to przede wszystkim biegi, w których mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 1-15 lat. Uczestnicy startują na dystansach od 100 do 600 m, dopasowanych do każdej kategorii wiekowej, z podziałem na dziewczynki i chłopców.

Rozgrywanym zawodom biegowym towarzyszy rodzinny piknik z szeregiem bezpłatnych atrakcji sportowych. Dzięki temu Kids Run to świetna okazja do dobrej zabawy i aktywnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

Pierwsze wydarzenie w tegorocznym cyklu Kids Run z siepomaga.pl odbędzie się 19 maja w Szczecinie. Rodzinne pikniki zostaną zorganizowane jeszcze w Bydgoszczy (2 czerwca), Rudzie Śląskiej (29 czerwca), Krakowie (30 czerwca), Wrocławiu (24 sierpnia), Zielonej Górze (25 sierpnia), Gdańsku (1 września), Warszawie (7 września), Łodzi (8 września) i Poznaniu (22 września). Lokalizacje mityngów znajdują się na stronie kidsrun.pl

Biegać i pomagać

Partnerem tytularnym tegorocznego cyklu wydarzenia jest siepomaga.pl. W serwisie tym uruchomione zostały dedykowane zbiórki dla podopiecznych Fundacji Siepomaga z każdego miasta, w którym odbywa się impreza.

– Od lat ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia. Prowadzimy pierwszą i największą w Polsce platformę pomagania– mówi Karolina Sitarz z siepomaga.pl – Po sukcesie Igrzysk Kids Run z siepomaga.pl, które realizowaliśmy w ubiegłym roku w Poznaniu, chcemy kontynuować współpracę i wspierać dzieci w innych miastach. Kids Run z siepomaga.pl to 10 biegów charytatywnych, dzięki którym wspieramy 10 dzieci w ich walce o zdrowie i sprawność – dodaje.

Zapisy na Kids Run z siepomaga.pl wystartują 28 marca. Pakiet startowy kosztować będzie 49 zł. W ramach udziału w wydarzeniu  będzie można przekazać swoją “cegiełkę”, która zasili wybraną zbiórkę. Zapisy prowadzone będą na stronie: www.kidsrun.pl

– Jestem podekscytowany naszą współpracą z siepomaga.pl. Jako Kids Run mamy poczucie, że robimy coś dobrego dla sprawności dzieciaków i chcemy, by nasi partnerzy wierzyli w podobne wartości. W tym roku Kids Run z siepomaga.pl udzieli wsparcia wielu dzieciom, które są beneficjentami zbiórek. Cieszymy się, że pokażemy uczestnikom naszych imprez, jak można pomagać. Już dziś wiem, że 11. edycja Kids Run będzie wyjątkowa i nie mogę się doczekać pierwszej imprezy – mówi Tomasz Makowski, pomysłodawca i dyrektor Kids Run.

Źródło: Kids Run

fot. w nagłówku Andrzej Olszanowski