4F partnerem Warszawskiej Triady Biegowej

Kultowe sportowe wydarzenie otwierające tegoroczną Warszawską Triadę Biegową „Zabiegaj o Pamięć” już 3 maja. Poznaliśmy wzór oficjalnych koszulek biegu – są w kolorze błękitnym i prezentują hasło „Vivat Maj, 3 Maj”. Ich producentem jest polska marka 4F, która została partnerem technicznym wszystkich biegów zaliczanych do stołecznego cyklu. 

Bieg wystartuje w piątek, 3 maja o godzinie 11:00 z Placu Trzech Krzyży. Zawodnicy pobiegną prostą i bardzo szybką trasą, która poprowadzi do Ronda de Gaulle’a oraz Alejami Jerozolimskimi do Ronda Waszyngtona, gdzie zlokalizowany będzie nawrót. Do mety uczestnicy powrócą tą samą drogą.

Na bieg na dystansie 5 kilometrów zapisanych jest już 3 tysiące zawodników, zaś w kategorii Nordic Walking udział zadeklarowało już 120 osób. Limity miejsc wynoszą odpowiednio 5 tysięcy i 200 osób. Wszystko wskazuje na to, że listy niedługo się wypełnią, dlatego nie warto zwlekać z zapisem.

Rejestracja na 32. Bieg Konstytucji 3 Maja odbywa się w Panelu Biegacza pod linkiem rejestracja.maratonwarszawski.com

Na wydarzenie zapraszają Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.

Pamiątkowa koszulka

Kolorem przewodnim tegorocznego Biegu Konstytucji będzie błękit. „Vivat Maj, 3 Maj” głosi hasło na w całości zaprojektowanych i uszytych w Polsce koszulkach. Współpraca techniczna z polskim producentem sportowym przy okazji tak ważnych wydarzeń jak biegi związane ze świętami narodowymi może cieszyć podwójnie.

W biegach o motywach patriotycznych ważny jest pretekst i chęć celebrowania ważnych dla naszej państwowości świąt. Z roku na rok widzę wśród uczestników coraz większą radość i dumę związaną ze startem w Biegu Konstytucji – to wzruszające i napawające optymizmem. Mam nadzieję, że prezentowana dziś koszulka będzie miłym dodatkiem do startu i pamiątką ukończonego dystansu – mówi Magda Skrocka, dyrektor 32. Biegu Konstytucji 3 Maja.

Uczestnicy, którym do gustu przypadnie tegoroczne koszulka, mogą ją domówić w Panelu Biegacza. Nawet w przypadku opłaconego numeru startowego startowego formularz rejestracji można cały czas uzupełnić o dodatkowy element – koszulkę. Liczba sztuk w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona.

4F znów partnerem Warszawskiej Triady Biegowej

Wraz z przedstawieniem projektu koszulki organizatorzy ogłosili, że w tym roku partnerem technicznym wydarzeń należących do Warszawskiej Triady Biegowej będzie marka 4F. W ramach współpracy firma dostarczy oficjalne koszulki na majowy bieg i pozostałe dwie imprezy – Bieg Powstania Warszawskiego (20 lipca) oraz Bieg Niepodległości (11 listopada).

– Bardzo cieszymy się, że ponownie jesteśmy partnerem technicznym Warszawskiej Triady Biegowej. W 2018 roku zebraliśmy wiele pozytywnych opinii od biegaczy na temat jakości naszych koszulek. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkają się z równie ciepłym przyjęciem – mówi Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F. – Rynek biegowy jest dla nas bardzo ważny. Jako sponsor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki od ponad 10 lat ubieramy naszych reprezentantów, a w naszej ofercie fani biegania mogą znaleźć pełną ofertę odzieży i akcesoriów  – dodaje.

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”