Wings for Life na krakowskich Błoniach. Będzie można wygrać zegarek Garmin

Już 5 maja o godzinie 13:00 lokalnego czasu wystartuje Wings For Life World Run – globalny bieg dla tych, którzy biegać nie mogą. Na Krakowskich Błoniach odbędzie się grupowy App Run Garmin, gdzie na zawodników będzie czekała dodatkowa porcja dopingu oraz konkurs organizowany wraz z partnerami imprezy.

Bieg Wings for Life World Run odbywa się w tym samym czasie na całym świecie. Zadaniem zawodników jest ucieczka przed wirtualnym Samochodem Pościgowym – bez względu na tempo, każdy z uczestników dotrze na linię mety. Biegacze startują ramię w ramię z zawodnikami na wózkach, a całość opłat startowych jest przeznaczana na badania, mające pomóc w odnalezieniu skutecznej metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

– Wszystkich uczestników z Krakowa i okolic zapraszamy do wspólnego startu na błoniach – asfaltowa pętla o długości 3,5 km będzie w sam raz dla tych, którzy celują w osobiste rekordy oraz dla uczestników startujących na wózkach. Na trasie biegu dostępny będzie punkt żywieniowy oraz wsparcie w postaci dodatkowej energii od Red Bulla – zapowiadają organizatorzy.

Czekają atrakcyjne nagrody

W pobliżu Kamienia Papieskiego zlokalizowana będzie specjalna strefa dla zawodników i kibiców, w której odbywać się będzie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak smartwatch Porsche x Garmin Epix 2, buty adidas Supernova od Sklepu Biegacza, pakiety badań dla biegaczy Alab Sport oraz gadżety od partnerów imprezy.

Aby wziąć udział w grupowym Biegu z Aplikacją na Błoniach 5 maja, wystarczy pobrać Aplikację Wings for Life World Run i zarejestrować się na Kraków Błonia Garmin Apprun. Zapisy do Biegu z Aplikacją są otwarte do 5 maja 2024 do godziny 12:00 lokalnego czasu.

Źródło: Garmin