Tak wyglądają stroje 4F, w których polscy lekkoatleci wystartują w Paryżu

Dzisiaj (4 czerwca) w Warszawie odbyła się prezentacja kolekcji odzieży, w której polscy lekkoatleci startować będą na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Impreza odbędzie się w dniach 26 lipca – 11 sierpnia. 

Marka 4F ubiera polskich lekkoatletów od 2013 roku i będzie sponsorem głównym Polskiego Związku Lekkiej Atletyki przez kolejne dwa pełne cykle olimpijskie, a więc osiem lat. W strojach największej polskiej marki sportowej biało-czerwoni zdobyli blisko 300 medali najważniejszych lekkoatletycznych imprez, w tym mistrzostw świata, Europy oraz igrzysk olimpijskich.

fot. Borys Synak

Nie inaczej będzie w Paryżu, gdzie Polacy wystartują w strojach dopracowanych przez projektantów 4F w najdrobniejszych detalach. Biało-czerwone barwy zostały rozproszone w procesie polaryzacji światła, co nada sylwetkom sportowców dynamicznego i trójwymiarowego charakteru. 

Zaprezentowana dzisiaj w Warszawie kolekcja składa się ze odzieży treningowej i strojów startowych.

Kolekcję 4F dla PZLA promuje spot, w nagraniu którego wzięli udział sportowcy: sprinterzy Anna Kiełbasińska, Paulina Paluch i Dariusz Kowaluk, a także kulomiot Konrad Bukowiecki i młociarka Malwina Kopron.

Źródło: OTCF S.A.

fot. Borys Synak