Royal Runners Club zaprasza na kolejny trening. Co łączy suknię i pływanie z leszczami?

W najbliższą niedzielę, 2 czerwca o godzinie 9:00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się kolejny trening Royal Runners Club. Tym razem organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy dzieci i rodziców. – Na małych i dużych czekać będzie moc atrakcji w iście królewskiej atmosferze, w tym wspólne bieganie, zabawy ruchowe i animacje  – zapowiadają. 

W najbliższym treningu w Łazienkach Królewskich uczestniczyć będzie Barbara Kurdej-Szatan oraz Marcin MKON Konieczny. Biegowe zajęcia organizatorzy promują w sieci filmem, w którym wystąpił mistrz świata Ironman oraz Marcin Mikusek z firmy New Balance odgrywający rolę królewskiego kamerdynera.

– Co wspólnego mają królewska suknia i pływanie z leszczam? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę podczas wspólnego treningu z okazji Dnia Dziecka – tajemniczo piszą organizatorzy w materiale prasowym, który trafił do naszej redakcyjnej skrzynki.

Biegowe treningi w Łazienkach Królewskich odbywają się w każdą niedzielę. New Balance promuje zajęcia angażując do udziału w nich swoich ambasadorów.  Zaczęło się od Królewskiej Przebieżki, w której główną rolę odegrał Filip Chajzer.

Popularny dziennikarz i prezenter zaprosił biegaczy do wspólnego biegania i pomagania dzieciom z domów dziecka. Ponieważ na zajęciach stawiło się ponad  300 osób, New Balance przekazał dzieciakom swoje produkty o wartości 30 tysięcy złotych.

Dołączyć może każdy

O sportową jakość i dobrą atmosferę na treningach Royal Runners Club dbają m.in Bartosz Olszewski, Katarzyna Gorlo, Łukasz Jóźwiak, Paweł Olszewski, Wojciech Kopeć oraz Piotr Cypryański. Formuła treningów ma charakter otwarty, a każdy bez względu na poziom wytrenowania, może z powodzeniem realizować tu swoje biegowe cele.

Projekt Royal Runners Club współtworzy marka New Balance i Muzeum Łazienki Królewskie. Jego celem jest połączenie biegowej pasji z jedyną w swoim rodzaju przestrzenią w samym sercu stolicy.

Podczas biegowych spotkań „Niedzielne Bieganie” uczestnicy mogą wraz z trenerami oraz biegającymi przewodnikami, pokonywać zróżnicowane trasy i trenować dodatkowo odkrywając Łazienki Królewskie.

Źródło: New Balance