Dzisiaj darmowy trening w Parku Szczęśliwickim. Gośćmi Shegumo i Lisowska

Już dzisiaj w Parku Szczęśliwickim w Warszawie odbędzie się bezpłatny trening ogólnorozwojowy z cyklu “Wakacje z ASICS – Ochota na Ruch”. Gośćmi zajęć będą czołowi polscy biegacze długodystansowi, ambasadorzy japońskiej marki – Yared Shegumo i Aleksandra Lisowska. Start treningu o 18:30, zakończenie w okolicach godziny 20:00. 

W ramach wakacyjnego projektu ASICS odbędzie się 20 darmowych treningów biegowo-funkcjonalnych, holistycznie kształtujących ogólny rozwój, motorykę i wytrzymałość. Uczestnicy zajęć oprócz wspólnego biegania, będą mieli okazję poznać szereg ćwiczeń poprawiających sprawność zarówno pod kątem realizacji treningu stricte biegowego, jak również innych dyscyplin sportu oraz życia codziennego.

Miejscem spotkań będzie Park Szczęśliwicki, a konkretnie teren u podnóża Górki Szczęśliwickiej. Treningi będą się odbywać przez całe wakacje, w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:30.

Dla uczestników dzisiejszych zajęć organizatorzy przygotowali niespodziankę.

Pierwszych 100 osób, które przyjdą na trening otrzyma dedykowaną koszulkę treningową ASICS. To nie wszystko, najaktywniejsi mogą liczyć na dodatkowe nagrody za frekwencję – zapowiadają. – Jeśli macie taką możliwość, dzisiaj zapraszamy 15-20 minut wcześniej, żeby sprawnie załatwić wszystkie formalności i punktualnie zacząć trening – zaapelowali.

Na trening obowiązują zapisy, które prowadzone są na tej stronie. Aktualnie na liście uczestników znajduje się ponad 70 osób.

Dla kogo są te treningi?

Program treningowy skierowany jest m.in. do osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu i rozpocząć przygodę ze sportem. Ale nie tylko. Jak zaznaczają organizatorzy udział w treningach może być dobrą okazją do znalezienia grupy znajomych, z którą można dzielić swoją pasję i wspólnie spędzać czas.

Korzyści treningowe powinny pojawić się zarówno dla osób ambitnie podchodzących do treningu biegowego, chcących poprawić swoje wyniki i zbudować formę na jesienne starty w zawodach, jak i tych, którzy uprawiają nne dyscypliny sportu, chcących poprawić swoją ogólną sprawność, wytrzymałość oraz motorykę.

red