Urodziny Łodzi z treningami Runmageddonu

W dniach 27-28 lipca z okazji 596. Urodzin Łodzi na ulicy Piotrowskiej pojawi się specjalna, urodzinowa strefa Runmageddon. Organizatorzy zapraszają na dwa dni z przeszkodami, treningi pod okiem trenerów ekstremalnego biegu z przeszkodami dla dorosłych i dla dzieci, a do tego rozgrywki widowiskowej formuły Runmageddon Games. 

Strefa dostępna będzie zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dla tych starszych zorganizowane będą treningi, podczas których będzie można poznać tajniki pokonywania ekstremalnych konstrukcji takich jak.: pozioma, wisząca drabinka tzw.„Rig”; ścianki: „Ukośna” i pionowa zwana „MiniKomandosem”; „Harfa” – pozioma rura oraz „Fireman”.

Treningi poprowadzą Tomasz Żak i Tomasz Prykowski – trenerzy Runmageddonu.  Specjalnie dla dzieci, w godzinach 11:00 do 19:00 zostanie otwarta strefa, gdzie namłodsi fani biegów przeszkodowych będą mogli pobawić się na przeszkodach prosto z trasy KIDS. Śmiałkowie będą mieli też okazję wziąć udział w treningu przygotowującym do pokonania Runmageddonu KIDS.

Dodatkową atrakcją urodzinowej strefy ekstremalnego biegu z przeszkodami będzie Runmageddon Games czyli rywalizacja par zawodników na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.

Będzie to widowiskowa konkurencja, gdyż startujący w niej pokonywać będą przeszkody w jak najszybszym czasie. W Runmageddonie Games udział może wziąć każdy, kto czuje się na siłach, aby sprostać temu wyzwaniu. 

red