Trenuj z „Aniołkami Matusińskiego” w Łazienkach Królewskich. Zaprasza Royal Runners Club

W poniedziałek, 28 października o godzinie 18:00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się spotkanie z kobiecą sztafetą 4×400 m, czyli „Aniołkami Matusińskiego” połączone z treningiem biegowym Royal Runners Club. 

Poniedziałkowa edycja cyklicznych treningów Royal Runners Club w warszawskich Łazienkach Królewskich rozpocznie się od spotkania z trenerem kadry Aleksandrem Matusińskim oraz zawodniczkami Team Elite New Balance: Igą Baumgart-Witan, Aleksandrą Gaworską, Małgorzatą Hołub-Kowalik, Anną Kiełbasińską i Patrycją Wyciszkiewicz.

Na początku października polska sztafeta w znakomitym stylu wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata w Dausze. „Aniołki” zaliczyły kolejny znakomity występ bijąc w finale rekord Polski o 2,6 sekundy!

Zawodniczki opowiedzą o początkach swojej przygody ze sportem, przygotowaniach do wielkich imprez oraz podzielą się swoimi wskazówkami dla biegaczy. Wydarzenie ma charakter otwarty, a wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w dyskusji.

Po spotkaniu odbędą się zajęcia biegowe, które rozpoczną się od rozgrzewki poprowadzonej przez wyjątkowych gości. Zasadniczą część treningu przeprowadzi Bartosz Olszewski odpowiedzialny za program sportowy Royal Runners Club.

Royal Runners Club to nowa jakość pośród miejskich treningów biegowych. Inicjatywa łączy wiedzę i doświadczenie trenerów New Balance z absolutnie wyjątkową przestrzenią do treningów − Łazienkami Królewskimi zwanymi zielonym sercem stolicy.

mat pras.