Columbia zaprasza na otwarty trening z Marcinem Świercem

Już w najbliższą sobotę, 6 czerwca odbędzie się otwarty trening, na który zapraszają Columbia Sportswear oraz Marcin Świerc, wybitny biegacz ultra i ambasador marki w Polsce. Start o godz. 17:00 z adresu Krupówki 37 w Zakopanem, gdzie znajduje się pierwszy monobrandowy sklep Columbii w Polsce.

Spotkanie będzie świetną okazją do przetestowania nowej wersji trailowych butów Columbia Montrail F.K.T.

Jak informuje biuro prasowe Columbia nowy model jest wyjątkowo lekki – waży zaledwie 305g w wersji męskiej i 248g w wersji damskiej. Podeszwa posiada agresywny bieżnik o głębokości 4mm, który zapewnia dobrą przyczepność w czasie biegu, a jednocześnie sprzyja dynamice, co zdaniem producenta ułatwia uzyskiwanie lepszych czasów.

Spotkanie rozpocznie się od przymierzania butów, później przyjdzie czas na pytania do Marcina Świerca. Planowana trasa to pętla o długości 10-12 km. Uczestnikom treningu Columbia proponuje 25% zniżki w sklepie na Krupówkach – po finiszu będzie można więc uzupełnić garderobę o innowacyjną odzież, obuwie czy akcesoria.

– Po trudnym okresie zamknięcia i ograniczeń, powoli wracamy do normalności, także tej biegowej. Nadszedł czas, by znów cieszyć się wspólnymi treningami i razem testować sprzęt, który pomaga osiągać lepsze rezultaty. Montrail  F.K.T. testowałem już w lipcu 2019r. – robiłem w tych butach rekonesans trasy UTMB wokół Mont Blanc. Pierwszego dnia przebiegłem w nich 40 km, a kolejnego – 60 km. Bez wątpienia to but z pazurem biegowym, zaprojektowany do zadań specjalnych, który niezależnie od terenu spisuje się doskonale i zapewnia wysoki komfort. To moje doświadczenia, ale jestem bardzo ciekawy Waszych opinii po sobotnim treningu – powiedział Marcin Świerc.

Na trening można zapisywać się już dziś na wydarzeniu udostępnionym na stronie Marcina Świerca na Facebooku.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Columbia