Warszawski Półmaraton Pokoju przedstawił oficjalną koszulkę

Organizatorzy 16. Półmaratonu Warszawskiego, który w tym roku na znak solidarności z Ukrainą odbędzie się pod nazwą Warszawski Półmaraton Pokoju zaprezentowali projekt oficjalnej koszulki biegu. Do pakietów startowych dostarczy je firma New Balance, partner techniczny imprezy.

Biała koszulka z krótkim rękawem na przedzie posiada grafikę przedstawiającą panoramę centrum Warszawy i hasło „Warszawski Półmaraton Pokoju”. Trafi do biegaczy, którzy wykupili opcję pakietu startowego z koszulką techniczną. Pozostali uczestnicy mogą domówić ją do opłaconego wcześniej pakietu po zalogowaniu się do panelu rejestracyjnego na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com. W tym miejscu będą mogli wybrać koszulkę i jej rozmiar.

Wciąż trwają zapisy na bieg. Pakiet startowy w wersji podstawowej do 24 marca kosztuje 200 złotych, w opcji z koszulką bawełnianą/techniczną 225-265 złotych, a za wersję z dwiema koszulkami – techniczną i bawełnianą trzeba zapłacić 290 złotych.

Uczestnicy Warszawskiego Półmaratonu Pokoju wyruszą na trasę 27 marca o godzinie 9:00. Start biegu zaplanowano z ulicy Konwiktorskiej.

red