Nice To Fit You Warszawska Dycha już przyjmuje zapisy

Nice To Fit You Warszawska Dycha – to pełna nazwa biegu na 10 km, który towarzyszyć będzie jubileuszowemu 45. Nationale-Nederlanden Maratonowi Warszawskiemu. Zawody odbędą się 24 września o godzinie 9:30. Ruszyły zapisy, na pierwszych 500 uczestników czekają pakiety w niższej cenie.

Nowy sponsor, masa emocji

Udział w Nice To Fit You Warszawskiej Dysze to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią wielkiego biegu. Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania – zarówno debiutanta na dłuższym dystansie, jak i starego wyjadacza, który marzy o życiówce na 10 km. Tegoroczna edycja to także kilka nowości. Sponsorem tytularnym imprezy została firma Nice To Fit You, a bieg odbędzie się na nowej, spektakularnej trasie, którą mamy poznać już niedługo.

– Jak co roku oprócz Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego odbędzie się również bieg towarzyszący na 10 km. Z każdą kolejną edycją cieszy się on coraz większą popularnością, z czego jesteśmy niezwykle dumni. To świetna okazja do debiutu na dłuższym dystansie – atestowana trasa, oprawa oraz bliskość Wielkiego Biegu, to gwarancja niezapomnianych emocji. W tym roku dołączyło do nas Nice To Fit You, które zostało sponsorem tytularnym Warszawskiej Dychy. Niezmiernie miło nam powitać ich w tej roli – wspomina Magda Skrocka z Fundacji „Maraton Warszawski”.

Nice To Fit You to jeden z najstarszych cateringów dietetycznych w Polsce. Jako pierwszy w branży oddał w ręce klientów opcję codziennego wyboru menu spośród 60 dań z 11 różnych diet. To wszystko mogą zrobić m.in. w aplikacji mobilnej. Firma od ubiegłego roku jako sponsor wspiera imprezy Fundacji „Maraton Warszawski”.

– Po sukcesie ostatnich imprez biegowych teraz nadszedł czas na rzucenie biegaczom kolejnego sportowego wyzwania – biegu na dystansie 10 km. Mamy nadzieję, że Nice To Fit You Warszawska Dycha spotka się z gorącym przyjęciem przez środowisko biegaczy – mówi Paweł Wróbel, CEO Nice To Fit You.

Pomaganie przez bieganie

Przy organizacji Nice To Fit You Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już ponad 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych.

– Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdź, jak to zrobić na naszej stronie internetowej – podpowiadają organizatorzy z Fundacji „Maraton Warszawski”.

Zapisy już trwają

Zapisy na Nice To Fit You Warszawską Dychę prowadzone są na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com. Pierwsze 500 numerów startowych kosztuje 69 złotych.

Źródło: Fundacja Maraton Warszawski