Tak wygląda oficjalna koszulka New Balance Biegu na Piątkę

„Przybij piątkę!” – tylko po angielsku, głosi napis na oficjalnej koszulce, którą do swojego pakietu dokupić mogą uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę. Wydarzenie towarzyszyć będzie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu i odbędzie się w niedzielę, 24 marca. Na listach startowych obu imprez jest już 11 tysięcy zawodników, a rejestracja cały czas trwa.

Wczoraj Fundacja „Maraton Warszawski” przedstawiła wzory koszulek dla uczestników półmaratonu, a dzisiaj poznaliśmy projekt dla biegaczy, którzy wystartują na 5 km. Tym, co łączy obie propozycje jest jasny kremowy kolor oraz producent, którym jest marka New Balance.

Koszulka biegu na piątkę na przedzie ma czerwony wzór, który nawiązuje do stołecznego skyline’u. Projektant umieścił poza tym hasło „High Five!” zachęcające do przybicia piątki.

bieg

Jak zamówić koszulkę?

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają do dyspozycji jedynie techniczne modele koszulek. Mogą je zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić do opłaconego już pakietu, korzystając z możliwości edycji danych w formularzu. Cena koszulki to 79 złotych. Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest do 14 marca. Organizatorzy zaznaczają, że liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona.

Zapisy trwają

New Balance Bieg na Piątkę wystartuje w niedzielę, 24 marca punktualnie o godzinie 10:00, na godzinę przed biegiem głównym. Wciąż można dołączyć do grona biegaczy, którzy 24 marca razem przywitają wiosnę. Zapisy trwają na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”