adidas zaprasza na cykl warsztatów kreatywnych połączonych z sesjami biegowymi

Recode Running – pod tym hasłem już od najbliższej środy, 6 marca rozpocznie się w adidas Runners na Powiślu cykl warsztatów kreatywnych połączonych z sesjami biegowymi. Jak informuje marka to tylko początek wydarzeń i aktywacji, które odbędą się w Warszawie na przestrzeni marca. 

Jak czytamy w komunikacie prasowym Recode Running to „nowy sposób na odkrycie swojej biegowej zajawki, zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i osób które dopiero próbują swoich sił w tym sporcie. To swego rodzaju filozofia, czy też trend, w którym nie śrubuje się czasów i rezultatów, a celebruje samo doświadczenie biegania. Doświadczenie, wychodzące daleko poza samą aktywność fizyczną.”

Co się wydarzy?

Jak można spróbować nowego stylu biegania? Wystarczy dołączyć do wydarzeń z cyklu Recode Running Sessions, które startują już w tym tygodniu, w adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38. Zajęcia będą odbywały się w kolejne środy począwszy od 6 marca w godzinach 18:00 -19:30. Pierwsze dwa spotkania – 6 i 13 marca będą składały się z dwóch części: sesji biegowej oraz warsztatu kreatywnego.

Cykl otworzą zajęcia, które w najbliższą środę poprowadzą Karol Klepacki, współtwórca ekipy skupiającej się wokół „nowego biegania” Swords Warsaw oraz Zulu Kuki, człowiek miliona talentów w świecie streetwearu i kultury miejskiej. Karol będzie odpowiedzialny za trening na 5 km, zaś Zulu poprowadzi część warsztatową, na której uczestnicy zebrani w grupy będą mieli okazję podjąć się projektowego wyzwania.

Tydzień później, 13 marca odbędzie się spotkanie z fotografem Markiem Ogniem,  który opowie o swojej pasji i jednocześnie profesji i udzieli kilku wskazówek, jak wykonać niepowtarzalne zdjęcia sportowe. Część treningową poprowadzi Iza Parszczyńska, trener z 14 letnim doświadczeniem, biegająca na dystansach od 5 kilometrów do maratonu.

Gospodarzem trzeciego spotkania z cyklu 20 marca będzie Marcin Lewandowski, złoty medalista  Mistrzostw Europy i Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 800 m, a przede wszystkim tegoroczny halowy Mistrz Europy w biegu na 1 500 m.

Zapisy na wszystkie sesje kreatywne odbywają się poprzez stronę http://adidas.pl/adidasrunners/ oraz aplikację Runtastic. Osoby niezarejestrowane na jednej z platform będą mogły jej dokonać przed danym wydarzeniem w adidas Runners.

mat pras.