Ruszają wakacyjne treningi Salomona. Na uczestników czekają vouchery o wartości 100 złotych

Salomon zaprasza na nową odsłonę bezpłatnych treningów „Zacznij biegać w terenie”, które poprowadzą ambasadorzy marki. Zajęcia odbędą się m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi i Rzeszowie. Uczestnicy treningów organizowanych wspólnie z Intersportem otrzymają specjalną bandanę oraz zniżkowy voucher o wartości 100 złotych na zakup butów biegowych. Atrakcją biegowych spotkań będą testy produktów Salomon i Suunto. 

– Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna. Przed nami wreszcie nieco luźniejsze miesiące, świetna pogoda i długie dni pozwalające realizować nasze biegowe pasje. Jeśli masz już dość biegania po ulicy, szukasz pomysłu na aktywne spędzanie czasu, zacznij biegać w terenie. Zobaczysz jaka to frajda – zachęcają organizatorzy do udziału w zajęciach. – Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość mieszkać poza miastem, ale pamietajcie, że każdy może pozwolić sobie na bieganie blisko natury. Skorzystaj z naszych porad, jak z biegania miejskiego przerzucić się na trailowe – czytamy w komunikacie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.

Treningi biegowe Salomona będą odbywać się na dystansach 5-8km. Wszelkie szczegóły na temat terminów, lokalizacji i prowadzących, a także formularz rejestracyjny znajdować będą się na tej stronie.

Na razie na stronie można zapisać się tylko na biegowy warsztat w Krakowie, który odbędzie się w czwartek, 4 lipca o godzinie 18:00. Zajęcia poprowadzi Joanna Jachym Drewniak, a miejsce zbiórki wyznaczono w sklepie Megaoutdoor przy ul. Kałuży 1.

– Zapraszamy na wspólne bieganie ścieżkami szutrowymi. Nasz trener opowie o tym, jak rozpocząć swoją przygodę z biegami trailowymi i górskimi, pokaże podstawowe techniki poruszania się w terenie oraz opowie o sprzęcie do biegów trailowych. W trakcie treningu uczestnicy będą mieli okazję przetestować obuwie marki Salomon oraz zegarki Suunto. Trening jest bezpłatny, zapraszamy wszystkich bez względu na poziom kondycji biegowej – informują organizatorzy krakowskiego treningu.

Biegowe warsztaty Salomona zostaną zorganizowane m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach. Zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik wspólnych testów organizowanych wraz z Intersportem otrzyma specjalną bandanę oraz zniżkowy voucher o wartości 100 złotych na zakup butów biegowych, który będzie można zrealizować w jednym z pięciu wskazanych sklepów.

– Pamiętajcie, że cały czas podczas trwania akcji, w sklepach czekają na was doradcy, którzy pomogą wam dobrać odpowiednie buty, a także podpowiedzą jak zacząć przygodę z bieganiem w terenie – informują organizatorzy teningów.

red