adidas Runners Warsaw zaprasza na kosmiczne treningi

adidas Runners Warsaw zaprasza biegaczy na specjalne bezpłatne treningi w kosmicznym klimacie. Zajęcia odbędą się w tygodniu 16-22 grudnia i mają na celu zwrócenie uwagi na fakt podjęcia współpracy niemieckiej marki z laboratorium na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS NATIONAL LAB. Zapisy na zajęcia wystartują w piątek, 13 grudnia o godzinie 15:00.

Jak informuje Biuro Prasowe marki adidas w listopadzie tego roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – adidas rozpoczął współpracę z U.S. National Laboratory na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS NATIONAL LAB.

To właśnie 408 km od Ziemi zostanie wysłana innowacyjna technologia Boost, gdzie astronauci NASA poddadzą ją eksperymentom w przestrzeni kosmicznej. Następnie granulki Boost powrócą na Ziemię w celu ich dokładnej analizy. Jak czytamy w komunikacie prasowym „może mieć ona ogromne znaczenie w wykorzystaniu technologii w butach do biegania”.

Aby podkreślić wyjątkowość pozaziemskiego wydarzenia, adidas Runners Warsaw uruchamia specjalne treningi dla swoich fanów. W tygodniu 16 – 22 grudnia odbędzie się cykl “kosmicznych” treningów podczas, których sztab wyspecjalizowanych trenerów zadba kompleksowo o kondycję uczestników.

Uczestniczyć w nich może każdy chętny i są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji adidas Running by Runtastic i zapisać na wybrane treningi. Zapisy ruszają już od 13 grudnia o godzinie 15:00.

Co będzie się działo?

W programie wydarzenia znajdują się m.in. zajęcia „Train like an astronaut”,czyli ćwiczenia oparte na treningu, jaki wykonują astronauci, a taże „Cosmic yoga” – joga w klimacie kosmosu.

Poza tym będzie można wziąć udział w cyklu warsztatów z rolowania – podczas których można dowiedzieć się jak prawidłowo rozluźniać mięśnie oraz odbędą się zajęcia dla początkujących biegaczy.

Runbase Warsaw (Solec 38) to przestrzeń dedykowana pasjonatom biegania i sportu, zapewniająca opiekę trenerską i szeroki wachlarz treningów. Od outdoorowych treningów biegowych, przez ogólnorozwojowe i funkcjonalne, po jogę i stretching.

Zajęcia mają różne poziomy zaawansowania, dlatego jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. adidas Runners Warsaw stosuje podejście holistyczne, które ma pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życia.

mat pras.