Nazywa się Wilk, a zaliczyła wejście smoka. Nowy podcast 42,195 FM

Katarzyna Wilk, gość nowego odcinka “42,195 FM – podcasty o bieganiu”, weszła w świat biegów trailowych z drzwiami i z futryną. Zaczęła bowiem biegać dopiero po 30-ce, a debiutując na dystansie ultra od razu wywalczyła mistrzostwo Polski. W ostatnich tygodniach została też najlepszą Polką podczas mistrzostw świata w biegach górskich i trailu odbywających się w Tajlandii.

Słuchaj podcastu:

W świecie biegów Kasia jest samotnym wilkiem, który niby trochę nie pasuje do stada, ale to właśnie ona zgarnęła dwie najbardziej tłuste owieczki, wygrywając najbardziej intratne finansowo biegi górskie w kraju. Podczas dwóch edycji Europejskiego Festiwalu Biegowego w Krynicy za zwycięstwa zainkasowała 150 tysięcy złotych.

Ile w tym było chytrego planu, ile szczęścia początkującego, a ile rozwagi, chłodnej głowy oraz walki do końca, które zawodniczka pokazała już niejednokrotnie na innych biegach, wpadając na metę w stanie mocno ograniczonej świadomości? Tego dowiecie się z nowego odcinka “42,195 FM – podcasty o bieganiu”.

W audycji również:

– czy da się trenować spontanicznie i rywalizować z najlepszymi?
– jakie są objawy choroby, która ją trapi – bieganizmu?
– czy spotkała się z zazdrością i hejtem środowiska biegowego?
– czy druga Krynica była jej zemstą za nieprzychylne opinie po wygraniu pierwszej edycji?

Źródło: 42,195 FM