Już można kupować koszulki 20. Cracovia Maratonu. Dostępna jest też kolekcja lifestyle

W Sklepie Biegacza zlokalizowanym w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia ruszyła sprzedaż oficjalnej kolekcji odzieży ASICS sygnowanej logo 20. Cracovia Maratonu. Można zakupić m.in. koszulki techniczne i bawełniane, a także bluzy i czapeczki biegowe.

Koszulki i odzież przeznaczone są dla osób zapisanych na 20. Cracovia Maraton oraz towarzyszącego tej imprezie Igrzyskowego Biegu Nocnego na 10 km. Oficjalne koszulki techniczne marki ASICS wykonane są w 100% z materiałów pozyskanych z recyklingu. Cena koszulki wynosi 60 zł.

Dodatkowo, po raz pierwszy w historii ASICS przygotował kolekcję dedykowaną do chodzenia na co dzień. Kolekcja sygnowana logotypem jubileuszowego, 20. Cracovia Maraton składa się z koszulek bawełnianych męskich, bluz bawełnianych z kapturem (typu kangur) dla kobiet i mężczyzn w różnych kolorach, a także czapeczek biegowych: białych i czarnych.

Kolekcja jest już dostępna w bardzo limitowanych ilościach w krakowskim Sklepie Biegacza – tylko w sprzedaży stacjonarnej. Ubrania z kolekcji będzie też można kupić na stoisku firmy ASICS, w Biurze Zawodów na Expo w dniach 21-23 kwietnia (w godzinach otwarcia) oraz w dniu imprezy 23 kwietnia 2023 roku na specjalnym stanowisku na Rynku Głównym, w okolicach punktu informacyjnego Cracovia Maraton.

Źródło: ASICS