Bieg Europejski rusza w trasę po Polsce. To szansa na wygranie pakietu

Bieg Europejski w Gnieźnie rusza z mocną promocją imprezy poza pierwszą stolicę Polski. Pomoże w tym auto marki Hyundai Tucson w barwach biegu przekazane przez firmę Auto Centrum Lis. Samochód już ruszył w trasę, będzie można go zobaczyć w wielu miejscowościach w województwie wielkopolskim i w całej Polsce. Auto warto fotografować, organizatorzy biegu przygotowali bowiem konkurs fotograficzny, w którym wygrać będzie można m.in. pakiety startowe na imprezę.

Przekazanie samochodu Hyundai Tucson odbyło się 27 lutego na gnieźnieńskim rynku. Przedstawiciele firmy Auto Centrum Lis przekazali kluczki do auta na ręce Andrzeja Krzyścina, szefa Biegu Europejskiego.  Auto zostało oklejone elementami graficznymi charakterystycznymi dla tegorocznej edycji imprezy, która odbędzie się pod hasłem „Teraz Francja”. To drugi rok współpracy biegu z gnieźnieńskim dealerem marki Hyundai.

Auto będzie promować imprezę oraz Gniezno w wielu miejscach w całej Polsce. Andrzej Krzyścin uważa, że to bardzo skuteczny sposób na zwrócenie uwagi na bieg, który odbędzie się w Gnieźnie 7 kwietnia 2018 roku.

– Z takiej formy promocji korzysta niewielu organizatorów biegów w Polsce, dlatego widzimy jaką furorę robi nasz samochód na ulicach. W ubiegłym roku w taki sposób udało nam się pozyskać wielu uczestników i mamy nadzieję, że w tym będzie podobnie. Będziemy widoczni w wielu miejscowościach w całej Polsce, zachęcamy do rozmów i zadawania pytań na temat naszego biegu. Na wszystkie udzielimy odpowiedzi.  – zapowiada Andrzej Krzyścin, szef Biegu Europejskiego w Gnieźnie.

Konkurs

Dodatkowo organizatorzy Biegu Europejskiego przygotowali specjalny konkurs pod hasłem „Złap Hyundaia – wygraj pakiet”. Zasady konkursu są proste – wystarczy sfotografować auto w barwach biegu i wysłać zdjęcie na adres konkurs@biegeuropejski.pl Pakiet startowy na bieg otrzyma autor najciekawszej propozycji. Konkurs startuje dzisiaj i potrwa 2 tygodnie – do 15 marca.

Bieg Europejski Gniezno

Bieg Europejski odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 17:00. Start i meta będą zlokalizowane na gnieźnieńskim Rynku. W imprezie weźmie udział co najwyżej 1500 osób. Na liście uczestników jest już ponad 1300 osób, a więc wolnych miejsc pozostało już tylko nieco ponad 200.

Rejestracja do XVI Biegu Europejskiego wciąż trwa, a zapisy prowadzone są na stronie www.biegeuropejski.pl.

Organizatorem XVI Biegu Europejskiego jest Klub Sportowy „Altom” Gniezno przy wsparciu Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Sponsorami strategicznymi są firmy Altom i Velux.