JBL wprowadza na rynek nowe słuchawki dla biegaczy

Firma JBL wprowadza na rynek model słuchawek stworzonych z myślą o biegaczach. Mowa o modelu JBL Endurance RUN, który jest pierwszym z czterech modeli nowych, wyczynowych słuchawek sportowych tej marki.

Słuchawki JBL Endurance RUN wyróżnia technologia FlipHook, która odpowiada za dopasowanie słuchawek. Mogą być używane zarówno jako zwyczajne słuchawki dokanałowe, jak i jako słuchawki dokanałowe z pałąkiem zakładanym za ucho. Producent zapewnia, że wkładki dokanałowe dopasowują się do ucha użytkownika i że raz włożone do środka z niego nie wypadają. Dodatkowo JBL podkreśla odporność na zachlapania na poziomie IPX5. W komunikacie prasowym czytamy, że słuchawkom „niestraszny jest pot czy nawet deszcz w czasie treningu.”

JBL Endurance RUN

 

JBL Endurance RUN posiadają wbudowany pilot z mikrofonem, który pozwala odbierać rozmowy telefoniczne oraz zarządzać odtwarzaną playlistą. Ciekawym rozwiązaniem zdają się być również zastosowane magnesy, które szczególnie powinny sprawdzić się w momencie, kiedy słuchawki nie są użytkowane. Pozwalają w prosty sposób przenosić je zawieszone na szyi.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki dynamiczne: 8.2 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Sugerowana cena detaliczna: 129 zł