Liberec Nature Run – nowa propozycja od RunCzech

W 2018 roku ekipa RunCzech postanowiła zorganizować zupełnie nową imprezę biegową – Liberec Nature Run. RunCzech kojarzy się z jednym z największych organizatorem imprez ulicznych na świecie z 7 złotymi odznakami IAAF Gold Labels – przyznawanych za perfekcyjną organizację.

Liberec Nature Run oferuje tak samo dobrą organizację jaka znana jest na biegach RunCzech. Trasa biegu rozpoczyna się w centrum Liberca i prowadzi w naturalne tereny. Uczestnicy, którzy zdecydują się na start mogą być pewni pagórkowatej trasy, wymagającego terenu i nowych doznań biegowych. Trasa poprowadzi w Góry Izerskie otaczające Liberec. Biegacze pobiegną wokół pięknej tamy, kamieniołomu granitu, leśnymi ścieżkami cały czas w górę i na dół. Liberec Nature Run to idealne zakończenie sezonu RunCzech.

„Góry Izerskie są piękne, a bieganie w terenie staje się niezwykle popularne i chcemy te nowe doświadczenia dać osobom biegającym w zawodach RunCzech. Nie możemy doczekać się świetnego biegu w Libercu i jesteśmy pewni, że biegacze będą zadowoleni” – mówi Carlo Capalbo – prezydent komitetu organizacyjnego RunCzech oraz członek komisji IAAF Road Racing.

Zawody odbędą się 7 października 2018 o godzinie 12:00, a biegacze do wyboru mają jeden z dwóch dystansów: 12 km lub 22 km.

Opłata startowa wynosi odpowiednio 400 i 500 CZE (około 15 i 20 EUR). Zapisy na Liberec Nature Run trwają TUTAJ

Liberec Nature Run

mat.pras