Świecące koszulki 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Organizatorzy 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego przedstawili projekt koszulki technicznej oraz medalu. Hasłem, które przyświeca tegorocznej edycji biegu jest „Miło Cię Widzieć Na Mecie”. Nawiązuje do neonu, który od 2014 roku znajduje się na Moście Gdańskim. 

– Warszawa to miasto, które lśniło blaskiem neonów przez wiele lat. Przez jakiś czas nieco zapomniane- wracają! Zobaczcie oficjalną koszulkę 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego ze świecącym w ciemności napisem „Miło Cię widzieć”. Mamy nadzieję, że będzie Wam miło w nich biegać! – napisali na stronie internetowej organizatorzy biegu.

Medal, który trafi do uczestników będzie miał kwadratowy kształt, zarys charakterystycznych warszawskich budynków oraz hasło „Miło Cię Widzieć Na Mecie”.

W tym roku trasa 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego w dużej części będzie przebiegać przez Pragę, po drodze będą dwa mosty, a bieg wystartuje i zakończy się w całkiem nowych miejscach. Start biegu zlokalizowany został na Nowym Mieście przy ulicy Konwiktorskiej. Ten jeden z największych półmaratonów w Polsce odbędzie się 25 marca, w ostatnią niedzielę miesiąca.

Rejestracja na 13. PZU Półmaraton Warszawski potrwa do 24 marca. Zapisy prowadzone są za pomocą strony internetowej: rejestracja.maratonwarszawski.com