Oto medal 11. PKO Poznań Półmaratonu

Organizatorzy  jednego z najważniejszych wydarzeń biegowych w stolicy Wielkopolski – 11. PKO Poznań Półmaratonu właśnie przedstawili projekt medalu, który otrzymają biegacze na mecie.  Do imprezy zostało dokładnie 30 dni. 

Medal, który przedstawili dzisiaj organizatorzy przedstawia obrys charakterystycznych dla Poznaniu budynków. Na jego rewersie znajduje się miejsce na grawer czasu uzyskanego przez biegacza. Sądząc po komentarzach na Facebooku medal został bardzo pozytywnie przyjęty przez biegaczy.

Obecnie na liście startowej jest ponad 10 tysięcy biegaczy. Chętni do udziału w 11.PKO Poznań Półmaratonie wciąż mogą się zapisywać. Obecnie opłata startowa wynosi 110 zł. Od 1 kwietnia wpisowe wynosić będzie 130 zł. Jeżeli nie zostanie wypełniony limit zgłoszeń, który w tym roku wynosi 14 tysięcy, będzie można również zapisać się w dniach 13-14 kwietnia w biurze zawodów, ale wtedy za start zapłacimy już 150 zł.

11. PKO Półmaraton Poznań z dedykowaną kolekcją Halfworn

Bluzy, leginsy, opaski i rękawki, to elementy kolekcji tegorocznej edycji Półmaratonu. Każdy może dowolnie skompletować swój własny zestaw, wybrać jeden bądź kilka produktów. Nasza kolekcja, to nie tylko modny design. – Produkty doskonale sprawdzą się podczas treningów, zajęć fitness czy startów. Są termoaktywne, oddychające, lekkie i funkcjonalne. Limitowaną odzież w pełnej damskiej i męskiej rozmiarówce można nabyć w sklepie Halfworn – mówi Łukasz Miadziołko, Dyrektor Poznań Półmaratonu.

Poznań Półmaraton od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem zawodników z kraju jak i zza granicy. W 2016 roku na mecie zameldowała się rekordowa liczba 11 346 biegaczy. Obecnie to drugi, zaraz po Warszawie, największy bieg na dystansie   21,097 km w Polsce.

Więcej o poznańskim biegu możecie przeczytać w naszym wywiadzie z Łukaszem Miadziołko, szefem Poznań Półmaratonu.

mat. pras