11. PKO Poznań Półmaraton zaprezentował koszulkę

Organizatorzy 11. PKO Poznań Półmaratonu zaprezentowali oficjalną koszulkę biegu, który odbędzie się już 15 kwietnia. Lekką, oddychającą i funkcjonalną koszulkę znajdą w pakietach startowych uczestnicy poznańskiego półmaratonu, a tych na liście startowej jest już prawie 7 tysięcy.

Podobnie jak w ubiegłych latach, w tym roku również postawiliśmy na śmiały projekt graficzny. Mocne wzory geometryczne oraz intensywny pomarańczowy kolor mają dodać uczestnikom energii, tzw. powera w walce z ponad dwudziestokilometrowym dystansem – mówi Łukasz Miadziołko, Dyrektor 11. PKO Poznań Półmaratonu. – Nasza koszulka to nie tylko projekt graficzny. Przede wszystkim spełnia ona najwyższe wymogi jakościowe, nad którymi pracował zespół ekspertów marki 4F – dodaje.

Wytrzymałość materiału, jego hydrofobowość, czyli możliwość wchłaniania wilgoci oraz płaskie szwy, które mają chronić ciała zawodników przed obtarciami – zachwalają walory oficjalnej koszulki 11. PKO Poznań Półmaratonu jego organizatorzy. Nim rozpoczęto jej produkcję, pod okiem wymagających użytkowników, recenzentów, entuzjastów sportu i biegaczy, przeszły trudny dla niej czas – czas testów i akceptacji. Teraz trafią do szwalni, by 15 kwietnia spełnić swą rolę i dobrze służyć zawodnikom na trasie poznańskiego biegu.

Ubiegłoroczny półmaraton rozgrywany w stolicy Wielkopolski był drugim co frekwencji półmaratonem w Polsce. Linię mety minęło 10 398 zawodników. Obecnie na liście startowej tegorocznej edycji znajduje się już blisko 7 tysięcy osób, co oznacza prawie połowę zajętych miejsc z limitu 14 tysięcy uczestników.

Zapisy wciąż trwają, a rejestracji można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie internetowej www.halfmarathon.poznan.pl. Należy też pamiętać, że do końca lutego oplata startowa wynosi 90 zł. Po tym terminie ulegnie ona zwiększeniu.

Więcej informacji o 11. PKO Poznań Półmaratonie na stronie halfmarathon.poznan.pl lub na Facebooku.