Życiówka z Saucony – treningi techniczne w całej Polsce!

Prawdziwym pasjonatom biegania nigdy nie brakuje motywacji do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny sportu. Satysfakcja rośnie, jeśli treningi odbywają się w atmosferze wzajemnej inspiracji, a w konsekwencji przekładają się na poprawienie wyników. Sezon biegowy wkrótce ruszy pełną parą, dlatego warto zadbać o formę już teraz. Inicjatywa „Życiówka z Saucony” jest skierowana do biegaczy w całej Polsce. Treningi odbywają się pod czujnym okiem trenerów RunnersClub.pl.

Treningi są bezpłatne i może wziąć w nich udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy ambicja, aby wiosną pobić indywidualne rekordy. Zajęcia w Warszawie będą odbywać się co dwa tygodnie pod okiem doświadczonych trenerów – Kamila Kamińskiego, Emila Kamińskiego oraz Wojciecha Rzywuckiego.

„Życiówka z Saucony” to nie tylko nowa grupa biegowa, ale przede wszystkim inicjatywa, która ma na celu pokonywanie przez uczestników własnych ograniczeń w oparciu o merytoryczny trening techniczny. Zajęcia zostaną uruchomione w sklepach stacjonarnych RunnersClub.pl w całej Polsce. Poza Warszawą, biegacze będą podnosić swoje umiejętności we Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.

Saucony jest jedną z niewielu marek na świecie, która koncentruje się wyłącznie na bieganiu, zgodnie z hasłem „Run Your World”. Produkty kojarzą się natomiast z techniczną perfekcją oraz ekscytującym designem. Poprzez nową inicjatywę, chcemy motywować biegaczy do konsekwentnego podnoszenia sobie poprzeczki. Z każdym biegiem jesteśmy w stanie być szybsi, lepsi, a jest to możliwe także dzięki odpowiedniemu sprzętowi, który jest dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Liczymy, że projekt będzie rozwijał się, a uczestnicy chętnie podejmą rzucone przez nas wyzwanie – powiedział Grzegorz Grzegorczyk, Sales&Marketing Director WPC Sport, wyłącznego dystrybutora marki Saucony w Polsce.

Społeczność skupiona wokół „Życiówki z Saucony” będzie mieć niepowtarzalną okazję, aby testować najnowsze modele butów, w których znalazła zastosowanie technologia EVERUN. Rewolucyjny materiał piankowy zapewnia ciągłą amortyzację, dzięki umiejscowieniu bliżej stopy, co powoduje, że biegacz odzyskuje nawet 83% energii.