Szybkość, wytrzymałość i siła, czyli Reebok RUN CREW w nowej formule

Reebok RUN CREW zmienia swoją formułę – czytamy w komunikacie prasowym przesłanym do naszej redakcji.  Jeszcze w kwietniu na warszawskich ulicach pojawią się trzy nowe serie treningów: RUN FAST, RUN LONG i RUN TOUGH. Zajęcia, podobnie jak dotychczas, skierowane będą zarówno do początkujących biegaczy, jak i tych, którzy chcą poprawić swoje wyniki. Udział w nich jest bezpłatny.

Trening poprzez bieganie to główne założenie społeczności, która rok od powstania zdobywa coraz większą liczbę członków w całej Polsce. Reebok RUN CREW to zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy chcą poprawić swoją szybkość, przygotować się do biegów długodystansowych czy zwiększyć siłę i wytrzymałość.

Nowa odsłona Reebok RUN CREW to kolejny krok w budowaniu silnej społeczności zrzeszającej zarówno początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Formuła ta uwzględnia trzy rodzaje treningu skupione na rozwoju kluczowych aspektów biegowych:

  • Szybkość – RUN FAST – Zajęcia prowadzone według metody Aerobic Capacity
  • Wytrzymałość – RUN LONG – Biegi długodystansowe
  • Siła – RUN TOUGH – Wydarzenia łączące biegi z ćwiczeniami siłowymi (boot camp)

Reebok Run Crew

Podobnie jak dotychczas, nad postępami uczestników czuwać będą doświadczeni trenerzy Reebok RUN CREW: Paweł Nerek, Urszula Bhebhe, Marta Kazmierczak, Maks Sypniewski, Kuba Jezierski, Maciej Wojtkowski, Wojtek Rzywucki, Emil Kamiński, Ewelina Wyszczelska oraz Kamil Kamiński.

Reebok Run Crew

Treningi RUN FAST i RUN LONG będą odbywać się co tydzień w kilku warszawskich lokalizacjach:

  • RUN FAST – w każdy wtorek o godz. 19:00 w Wilanowie, na Żoliborzu (OSiR Żoliborz) oraz w Centrum (Agrykola)
  • RUN LONG – w każdą sobotę o godz. 9:00, punkt zbiórki pod sklepem Runnersclub.pl (ul. Wołoska 22-22A)

Terminy oraz miejsca wydarzeń z serii RUN TOUGH będą ogłaszane na stronie reebokruncrew.pl

mat pras.